Domažlice – Převýšov 2:0 (0:0)
Chodové do zápasu proti desátému Převýšovu vstoupili aktivně. V 19. minutě vysunul Mužík obloučkem po pravé straně Roubala, který střílel před vybíhajícím gólmanem Lindrem. Míč už mířil do odkryté branky, ale na posledním chvíli zachránil svůj tým od pohromy Bederka. Ve 34. minutě potom zahrozil nepříjemnou střelou hostující Jan Lablík a Švihořík v brance Jiskry měl práci. Důležitý moment nastal ve 40. minutě, kdy fauloval Černý domácího Roubala a po druhé žluté kartě ho rozhodčí Benedikt poslal do sprchy. Poločas skončil 0:0, ale brzy po přestávce se Chodové dostali do vedení. Ve 49. minutě si na povedený centr Roubala naskočil Buršík a otevřel skóre utkání. Jiskra využila výhodu jednoho muže v poli dokonale. V 66. minutě poslal Mužík do úniku Hrdličku, který se svým důrazem prosadil přes tři hráče a povedenou střelou na zadní tyč dal výsledku konečnou podobu 2:0.
Branky: 49. Buršík, 66. Hrdlička. Rozhodčí: Benedikt – Němec, Průcha. ŽK: 1:4 (Mužík – Černý 2x, Jarkovský, T. Labík), ČK: 0:1 (41. Jiří Černý). Diváci: 396.
Jiskra Domažlice: Švihořík – Hrubý, Javorský, Bauer, Beránek – Braun – Buršík (69. Lucák), Mužík, Kyndl (46. Špírek), Hrdlička (72. Lešek) – Roubal (86. Bláha). Trenér: Jiří Skála.
Převýšov: Lindr – Doležal (78. Veselka), Bederka, Jarkovský, Špidlen – J. Labík (52. T. Labík), Týfa (67. Bláha), Vobejda (78. Sedláček), Černý, Urbanec – Bastin. Trenér: Petr Hrabík.

Zápy – Tachov 3:0
Západočeši si prohráli zápas už v prvním poločase, kdy v rozmezí 15. a 38. minuty třikrát inkasovali.
Poločas: 3:0. Branky: 15. Putz, 34. Kalivoda, 38. Kalivoda. Rozhodčí: Poživil – Martínek, Hanousek. ŽK: 1:2 (Novák – Habart, Matas). Diváci: 120.
Zápy: Straka – Hakl, Duben, Petrů, Novák (85. Pergl), Kalaš (89. Grafnetr), Pavlík, Pávek, Svoboda (67. Jíra), Kalivoda (88. Hradecký), Putz (77. Doležal). Trenér: Michal Mašek.
Tachov: Houdek – Matas (54. Kropáček), Šácha P., Habart (60. M. Šácha), Tříska (73. Stružka), Vaněček, Hradecký, Dvořák, Folejtar, Hoffmann, M. Hrošovský. Trenér: Pavel Vaigl.

19. Brozany⋌ 23  2 1 1 19 16:57  9

Ostatní výsledky 24. kola: Chrudim – Králův Dvůr 0:0 (PK: 2:4), Písek – Kolín 2:1 (0:0, 58. Němec, 82. Zušťák – 50. Veselý), Dobrovice – Most 3:1 (0:1, 47. Váňa, 49. Sodoma, 87. Miškovský – 41. Jindráček), Benátky n. J. – Benešov 2:1 (0:1, 82. Polom, 90+1. Škarecký – 6. Rejhon), Čáslav – Vltavín 0:2 (0:2, 33. Hodas, 43. Prokeš), Jirny – Žižkov 1:4 (1:2, 40. Pokorný – 17. Dočekal, 19. Marek, 67. Hurka, 88. Trýzna), Štěchovice – Táborsko B 1:1 (PK: 4:2, 0:0, 67. Batka – 79. Nešický).