Domažlice A – Táborsko B 5:1 (1:1)
Úvod patřil domácím, kteří si vypracovali několik pološancí, ale soupeř z druhého útoku udeřil. Nohava zatáhl míč po straně, nacentroval před branku, kde se srazili brankář Švihořík s Chochološkem a oba zůstali ležet na zemi. Toho využil Novák, který poslal míč do nehlídané branky – 0:1.

Jiskra se do dobré šance dostala ve 27. minutě po Končalově centru, ale Černého v poslední chvíli zradilo zpracování míče. Tlak domácích mohl přinést ovoce ve 33. minutě, kdy se po pravé straně probojoval do šestnáctky Krmenčík, Rabiňák jej zastavil pouze za cenu faulu a byl na světě pokutový kop. Vyhlášený exekutor Mužík jej tentokrát dobře nezahrál a Blažek polovysokou střelu kousek od středu branky vyrazil. Ani to domácí nezastavilo. Na branku Táborska se valil jeden útok za druhým. Domácí se z vyrovnání radovali v samém závěru poločasu, kdy Řezník centrem zprava našel u vzdálenější tyče nehlídaného Brauna, který hlavou přes vybíhajícího Blažka vyrovnal – 1:1.

I do druhého poločasu nastoupili domácí aktivně. Už p třech minutách našel Krmenčík Roubala, ten zatáhl míč po pravé straně, centrem našel nabíhajícího Končala, který volejem z malého vápna poslal domácí do vedení – 2:1. Než se stačili hosté otřepat, přišel za další tři minuty Končalův trestný kop, na míč si nejvýše naskočil Braun a hlavou zvýšil na 3:1. Smrtící pětiminutovku Jiskry završil v 53. minutě Černý, který po Končalově centru volejem z osmi metrů pokořil hostujícího brankáře – 4:1.

Hostující gólman se vytáhl v 66. minutě, kdy reflexivně vyrazil Roubalovu střelu zprava ze 14 metrů a vzápětí se po Končalově centru odrazil míč od Černého a Blažek jej před brankovou čarou zachytil. Dvacet minut před koncem zatáhl míč po pravé straně domácí Beránek, jeho střílený centr našel nabíhajícího Krmenčíka, který jej usměrnil za Blažkova záda – 5:1. Na výsledku už pak nic nezměnila Hrdličkova střela z úhlu, kterou hostující gólman vyrazil, dva centry hostů před Švihoříkoa ani akce domácího Krmenčíka a snaha hostující dvojice Novák – Stoszek. Když si pak špatně zpracoval míč v brejku domácí Hrdlička a ten mu utekl, bylo to v zápasu vše a domácí se mohli zaslouženě radovat z tří bodů.

Jiskra Domažlice A: Švihořík – Řezník, Chocholoušek (37. Kyndl), Javorský, Beránek – Roubal (71. Hrdlička), Braun, Mužík (63. Špírek), Končal – Černý (75. Fořt), Krmenčík. Trenér: Jiří Skála.
FC MAS Táborsko B: Blažek – Nohava, Turek, Škarda, Smetana – Peterka (78. Škrábek), Bouška, Sladký, Rabiňák (73. Bosnyak) – Stoszek (88. Michalec), Novák. Trenér: Josef Pleticha.

Branky: 45. a 51. Braun, 48. Končal, 53. Černý, 70. Krmenčík – 9. Novák. HR: Šedivka – Dujsík, Vodrážka. ŽK: 0:1 (26. Rabiňák). Diváků: 360. ⋌(vok)