Dobrovice – Domažlice 4:1 (2:1)

Úvod zápasu byl vyrovnaný. Po čtvrthodině hry se Chodové ujali vedení po hlavičce stopera Marka Bauera – 0:1. Domácí pak ale přidali, převzali iniciativu a až do konce zápasu už otěže hostům nepůjčili. Šance Lukáše a Vajgla ještě hostující gólman Šiman zneškodnil, na dorážku Miškovského v 27. minutě už ale nedosáhl – 1:1. V nastavení prvního poločasu šli domácí do vedení, když se po rohovém kopu v závaru před Šimanem nejlépe zorientoval Sodoma – 2:1.

Druhá půle patřila domácím, kteří byli lepší. V 50. minutě šli po rychlém brejku do přečíslení dva na jednoho, Sodoma přihrál Bočkovi a ten skóroval – 3:1. Dobrovice byla dál lepší a měla víc šancí. Loženku Osvalda ještě Šiman dokázal zlikvidovat, ale na střelu Vajgla z dvaceti metrů už byl krátký – 4:1. Domácí se mohli radovat z dalších gólů, ale domažlický brankář další obrovské šance Volfa a Rudolfa pochytal a zabránil ještě většímu debaklu, protože zápas mohl skončit klidně výsledkem 8:1.

FK Dobrovice: Bartoš – Novák, Lukáš, Váňa, Šídlo (72. Březina) – Boček (55. Osvald), Krystan, Soběslav, Vajgl (88. Bernát) – Miškovský (65. Rudolf), Sodoma (55. Volf).
TJ Jiskra Domažlice: Šiman – Roubal, Mužík (78. Javorský), Beránek, Hrubý, Chocholoušek, Bauer, Braun, Lešek (65. Došlý), Buršík (52. Špírek), Kyndl (65. Hrdlička).
Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 5:1. Rohy: 6:8. ŽK: 4:2. HR: Kapoun – Teuber, Baum. Diváci: 210.