Zápas se domlouval narychlo, takže Hostouňští nastoupili v improvizované sestavě bez možnosti střídání, zatímco domácí byli až na Jakuba Černého v plné síle. Navíc je posílil na stoperu Miroslav Tomášek, který přišel na hostování právě z Hostouně. A jak utkání ukázalo, zacelit díru po jeho odchodu nebude snadné, i kdyby nakonec opravdu vyšlo několik střídavých startů na oplátku.

Utkání zpočátku tak jednoznačné nebylo, Lokomotiva se držela a zásluhou aktivního Šinála několikrát ohrozila branku Bělé. Poprvé inkasovala asi po deseti minutách, po pětadvaceti minutách už byl stav 3:0. Poté se hosté sesypali a zápas se dohrál v domácí režii. Velké problémy soupeři dělali zejména rychlí Bořil s Braunem. Prvně jmenovaný vstřelil pět gólů, Braun dal dva. Dále skórovali Patrik Cingroš, Miroslav Nový, Pavel Jarina, Jakub Bočan a prosadil se i Jindřich Kotrc.

Start Bělá n. R.: Fichtl – Černý, Tomášek, Strouhal, Iščenko – Nový, Frank, Jarina, Braun – Kotrc, Bořil. Na střídání: Landrgott, Jarina, Cingroš.
Lokomotiva Hostouň: Hájek – Veber, Šindelář, Lešek. Hutkay – Lešek. Lerch, Šinál, Kubů – Pittner, Vokáč.