Mrákov A – Osvračín A 2:2 (1:0) na PK 6:5
Osvračín se v úvodu představil hodně defenzivní taktikou a hrou na jediného útočníka, mrákovští to tak měli při útocích dosti složité. I přesto se však dostali do několika slibných šancí, které však končily buď mimo branku, nebo v rukavicích hostujícího brankáře Řezníčka. Ten však kapituloval ve 25. minutě, kdy jej po povedené kombinaci domácího týmu prostřelil T. Dufek – 1:0. Hosté se po obdržené brance více osmělili a snažili se více vydávat směrem dopředu. Jejich snaha však úspěch nepřinesla, a do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro Mrákov.

Do druhého poločasu vstoupili Osvračínští s cílem pokusit se vyrovnat a odvézt si z Mrákova aspoň bod. Vyrovnat se jim povedlo už v 54. minutě, kdy po faulu v pokutovém území na Lukáše Muchnu proměnil penaltu Luboš Wendl – 1:1. Pouhé tři minuty na to měl Mrákov stoprocentní ´tutovku´ a mohl se opět dostat do vedení, sám před prázdnou bránou však mrákovský kanonýr přestřelil. Domácí hráči měli i nadále herně více navrch a svůj chtíč po brance ukojili v 70. minutě, kdy se po povedeném průniku prosadil Vojtko. Krátce na to došlo v sestavě hostů k jedinému střídání, kdy se na hřiště dostal druhý Muchna na soupisce – Tomáš. Ten se za svůj čas na hřišti poprvé pořádně dotkl míče až v 92. minutě. To se k němu však míč po rohovém kopu a následné hlavičce Bukovského odrazil od břevna a nikým neatakován jej v posledních vteřinách zápasu dorazil do branky a vyrovnal na konečných 2:2.

O vítězi tak musely překvapivě rozhodnout až penalty. Při těch se činili oba brankáři, a smlsli si tak na nepovedených pokusech hráčů obou týmů. Šťastnějším byl nakonec mrákovský Korba, který poslední chycenou penaltou v 9. sérii připsal druhý bod domácímu Mrákovu. Mrákov, velký adept na postup, tedy musel na úvod jara skousnout ztrátu důležitého bodu a bude muset naplno bodovat v příštím duelu, kdy se postaví dotírající České Kubici. ⋌(tmu)