Mrákov A – H. Týn B 3:2 (2:2)
Základ k tomu, že bylo na co koukat, položil brzy po úvodním hvizdu týnský Falout. Nevěda co s míčem, z dálky vystřelil a trefil šibenici Seckého svatyně – 0:1. Brzká branka domácí nesrazila, naopak. Větším důrazem začali vyhrávat souboje a během čtvrthodiny si vypracovali tři loženky. Víc než tyč zasažená v 10. minutě Růžkem z toho ale nebylo.

V 18. minutě se většina ze 150 přítomných diváků mohla radovat. Po odkopu od branky H. Týna se míče zmocnil Růžek, rozevřenou obranou vyrazil na zteč a poslal balon k tyči – 1:1. Radost z vyrovnání však domácím vydržela šest minut. Kombinace hostujících Boudy, Falouta a Rubáše napříč šestnáctkou dlouho zaváněla a nakonec také gólem skončila – 1:2. Trefil se Babka. Ten mohl vzápětí skórovat zas, ale minul. Po půlhodině hry se u postranní čáry protáhl kolem Jurka domácí T. Duffek, pronikl až před branku a trefil mezeru mezi Mathauserem a vzdálenější tyčí – 2:2. Další šance Chodů už ale končily na výborně chytajícím brankáři H. Týna.

V úvodní desetiminutovce druhé půle byla k vidění rozháraná hra z obou stran. Pak se Mrákov nastěhoval na polovinu soupeře a vytvářel si šance. Gól daný v 55. minutě nebyl uznán pro ofsajd, ale v 67. minutě se už skóre měnilo. K trestnému kopu za hru rukou se postavil nejnebezpečnější hráč Mrákova Růžek a zeď ani gólman míči v cestě do sítě nezabránili – 3:2. Pak zase ´museli´ hosté a na jejich snažení to bylo znát, jenže Babka v největší šanci v 85. minutě hlavičkoval vedle. Dvě minuty před koncem základní hrací doby hosté chybovali, namazali Růžkovi, který šel sám na bránu, ale Mathauser domácího kanonýra vychytal. Poté neuspěl ani V. Duffek, jehož střelu zblokovali obránci.

V nastavení se A. Kopecký s Růžkem snažili udržet míč u praporku na půlce soupeře, jenže mezi ně vletěl Jurko a prvně jmenovaného poslal k zemi. Sudí to nechal bez karetního napomenutí. Kopecký o chvíli později v souboji stáhl Falouta za dres k zemi, ten ho chytil pod krkem, do toho se připletl opět Jurko a výsledkem byla hromadná strkanice, kterou sudí Plzák řešil červenou kartou pro ty, u nichž tato mela začala, čili u Kopeckého a Falouta.

Sokol Mrákov A: Secký – Schoř (80. Pivoňka), P. Konopík, L. Konopík, T. Duffek, V. Duffek, Růžek, Kopecký, Rybár, Stýskal, Vojtko. Trenér: Vl. Duffek.
FC Dynamo H. Týn B: Mathauser – Rada, Šperl (60. Vavřička), Jurko, Černík (80. Solfronk), Novák, Bouda, Rubáš (75. Svoboda), Blacký, Falout, Babka. Trenér: V. Kopejtko.
Branky: 18. a 63. Růžek, 30. T. Duffek, – 2. Falout, 24. Babka. ŽK: 1:1 (60. V. Duffek– 42. Šperl), ČK: 1:1 (90.+ 4. A. Kopecký – 90. + 4. M. Falout). HR: Plzák – Kuška, Hálek. Diváků: 150.