Česká Kubice – Holýšov B 5:2 (2:1)
Domácí se od začátku snažili různými způsoby dopravit balon do šestnáctky hostů, ale dopláceli na malý počet hráčů před brankou, takže hostující defenziva nebo gólman stačili nebezpečí vždy zažehnat. Ve 13. minutě zahrávali hosté trestný kop, ale z šance nebylo nic než závar. O dvě minuty později dostali tutéž výhodu domácí a vytěžili z ní gól. Strejcův trestňák sice brankář Šašek vytlačil na roh, po jeho rozehrání ale Strejc poslal domácí do vedení – 1:0.

Další minuty nabídly smršť šancí. Nejprve se až před domácí branku proháčkoval při nejlepší hráč hostů Kraus, ale brankáře nepřekonal. Na druhé straně hosté při chybném odkopu namazali Šotovi, ale jeho ránu dokázal Šašek ´vyfackovat´ nad břevno. Ve 26. minutě chybovali domácí, ´darovali´ míč Makovskému a ten lobem vyrovnal – 1:1. Další šance Svobody a Šota na straně jedné i Vítkovo, Makovského a hostujícího kapitána na straně druhé brankou neskončily, a tak se skóre měnilo až na konci první půle. Domácí rozehráli dlouhým nákopem trestňák od své šestnáctky, Šot stíhaný obránci napoprvé na brankáře nevyzrál, ale u odraženého balonu byl nejdříve Strož, ten přihrál zpátky Šotovi, který už napodruhé uspěl – 2:1.

Vstup do druhé půle domácím vyšel fantasticky. Hned z první akce zvýšil na 3:1 Strož. A došlo na další šance. Po deseti minutách hry se do šestnáctky hostů vřítil Šot, jeho první střelu brankář vyrazil, ale míč skončil opět u Šota a tomu se reparát povedl – 4:1. Hosté mohli odpovědět po ojedinělé akci Krause, jehož pokus Krutina vytlačil na roh, který skončil střelou do středu branky, kde stál připravený gólman. V 64. minutě hostům nevyšla ofsajdová past a střídající Kadlec zvýšil na 5:1. V závěru domácí Šimůnek fauloval soupeře a sudí nařídil penaltu. Krutina napoprvé Vítka vychytal, ale na dorážku už neměl – 5:2.

Hraničář Česká Kubice: Krutina – Šimůnek, Neumann, Korelus, Lörinc – Svoboda, Dvořák (50. Kadlec), Strož, Strnad – Šot, Strejc.
FK Holýšov B: Šašek – Levička, Kraus, Martin Svoboda, Milan Svoboda, Myška, Zavadil, Makovský, Vítek, Kundrata (64. Šagát).
Branky: J. Šot 2, K. Strejc, Kadlec, Stróž – Makovský, Vítek; HR: Zd. Štěpán. Diváků: 60.