Bělá – Chodov A 0:1 (0:0)
Šlágr kola začal podle bělských ´notiček´. Hned po rozehrávce se přes P. Holara přehnal domácí Bořil, přitom si od překvapeného soupeře ´převzal´ balon, ale hostující defenziva úvodní nájezd zastavila. Domácího rychlíka si pak vzal na starost Smazal a obrovskou hrozbu pro Staviarského v bráně Chodova spolehlivě vymazal.

Další minuty nabízely většinou podobný obrázek – domácí hráli, ale naráželi na ´chodovský val´. Ten poprvé povolil ve 13. minutě, ale střela Marinova po průniku ze strany skončila na horní straně břevna. V 17. minutě se poprvé odhodlali k ofenzivě hosté, ale Pfeiferova střela zdálky byla z kategorie propagačních. Na druhé straně se do zakončení dostal zkušený Královec, ale neuspěl, stejně jako Jarina, který hned několikrát vyzkoušel tvrdými střelami Staviarského pozornost. Slibně vypadal i průnik Marinova ve 34. minutě, jenže v šestnáctce bylo málo spoluhráčů, takže obrana hostů nebezpečí v pohodě zažehnala. V závěru poločasu se znovu připomněli hosté. Kuboušek trestným kopem našel P. Holara, který hlavičkoval těsně vedle.

V první šanci druhé půle se ocitli hostující Pfeifer s Kubouškem, ale blíže gólu byli o chvíli později domácí. Po kombinaci Bořila s Jarinou následoval centr, Tomášek ale hlavičkoval edle brány. První vážné varování ze strany hostů přinesla 64. minuta po akci Pfeifera s Auervekem. O minutu později ztratili domácí ve středu hřiště míč, a Pfeifer nájezd vyřešil parádně – 0:1. Domácí byli blízko gólu v 70. a 75. minutě, kdy se do zakončení dostali Marinov a Kotrc, oba však minuli ´zařízení´. Bělá musela hrát víc na riziko, takže její ´kýpr´ Jarina musel rychle z branky, aby odkopem zhatil rodící se šanci Doležala. Ani ze zuřivého náporu v závěru domácí vyrovnání nevytěžili. Kotrc v tutovce minul, Bořil pak sice obešel brankáře, ale zakončil z úhlu a obránci odkopli. 

Ohlasy z utkání

Útočník Marin Marinov, Start Bělá: „Do zápasu jsme nastoupili s velkou motivací, brali jsme to jako jeden z nejdůležitějších zápasů sezony. Většinu času jsme kontrolovali hru, ale prakticky jsme si nevytvořili žádnou vyloženou šanci. Odehráli jsme devadesát procent času na polovině soupeře, pak jsme jednou ztratili balon ve středu hřiště a z protiútoku jsme lacině inkasovali. Před zápasem jsme si řekli, že Chodov má vysoké hráče, tak nemá cenu nakopávat balony, že budeme hrát po zemi a využívat rychlých křídel, ale moc jsme jich nevyužili. I to asi rozhodlo, že jsme nehráli naši hru. Jednou to přijít muselo. Nic se neděje, ještě máme pár bodů náskok. Teď musíme zvednout hlavy a zase najet na vítěznou sérii."

Obránce Pavel Smazal, Tatran Chodov A: „Trenér chtěl, abychom hráli odzadu, důsledně, ale bez faulu, aby nevznikaly zbytečné standardky. My jsme si to měli dávat do nohy a zkoušet brejky. To se povedlo, z jednoho jsme vytěžili gól. Jsme spokojeni. Zaběhali jsme si, já konkrétně dost, bránil jsem Bořila. Rozhodla naše větší zkušenost, hráli jsme hlavou. Oni do nás bušili od začátku, hráli výborně, šance měli, ale štěstí bylo na naší straně."

Start Bělá nad Radbuzou: T. Jarina – Tomášek, Nový, P. Jarina, Frank, J. Černý, Landrgott (66. Bočan), Bořil, Braun, Královec (65. Kotrc), Marinov (82. L. Černý).
Tatran Chodov A: Staviarský – Smazal, Kuboušek, M. Holar, Chmelík, M. Holar, P. Holar, Pfeifer, D. Kobes (60. Doležal), Lorenz (66. L. Holar), Auervek.
Branky: Pfeifer; HR: Červený – Majerčík, Novotný. Diváků: 100.