Vejprnice – Domažlice B 4:0
„Po prvním gólu jsme v zápase dominovali. Zaslouženě jsme vyhráli," řekl po zápase sekretář Vejprnic Milan Radimák.
Poločas: 2:0. Branky: 31. a 43. Lhotka, 58. Hora, 80. Paul. ŽK: 1:1. Diváci: 120.
Vejprnice: Dufek – Heindl, Havránek, Rada, Milota, Hora, Lhotka (89.Schleis), Kuhajda (85. Růžička), Grätsch (67. Kristl), Puhlovský, Paul. Trenér: Šámal.
Domažlice B: Švihořík – Korelus, Buršík, Šot (88. Kalný), Černý (81. Hošek), Waldmann, Štěpán, Vísner, Pavlíček, Šimůnek (65. Lešek), Kubr. Trenér: Fořt.

Horšovský Týn – Koloveč 1:3
„V první minutě Kadlec vymetl šibenici a šli jsme do vedení. Většinou se hrál vyrovnaný zápas. Když jsme vedli 3:0, utkání už jsme kontrolovali," shrnul duel sekretář Kolovče Pavel Kruml.
Poločas: 0:2 . Branky: Šindelář – 1. a 40. Kadlec, 54. Duchoň. Nejlepší hráči: Šindelář – M. Šelinger. Rozhodčí: Hodek. ŽK: 1:0 Diváci: 60.
H. Týn: J. Novák – Tarhaj (65. T. Novák), Rada, Adamka, D. Novák, Kordule, Doležal, Čedík, Falout, Staroba, Šindelář. Trenér: Staroba.
Koloveč: P. Fillinger – Šlais, Baxa, M. Šelinger, Milota, Černohorský, Kadlec (46. Duchoň), Lucák, L. Došek, Pavlík, T. Došek. Trenér: Hirschl.

Bolevec – Holýšov 0:2
„Kdybychom za stavu 0:0 proměnili vyloženou šanci, mohlo být vše jinak. Jinak Holýšov byl lepší a zaslouženě vyhrál," glosoval utkání bolevecký sekretář Jan Thomayer.
Poločas: 0:0. Branky: 74. Valachovič, 87. Šobr. Nejlepší hráči: Bublík – Valachovič. Rozhodčí: Homr. ŽK: 0:0. Diváci: 120.
Bolevec: Kalčík – Kadeřábek, Hibles, Klečka, Soukup (30. Velík), Bublík, Matoušek (76. Fryček), Greif, Marek, Šanoba, Pelnář. Trenér: Votípka.
Holýšov: Míčka – Tyr, Hamerník (84. Kraus), Trhlík, Kaas, Šobr, Majlát, Schamberger (88. Zaruckij), Valachovič, Jeniš, Lukáš. Trenér: Míčka.

Černice – Zruč 0:6
„Do 23. minuty byl stav 0:3. My jsme nehráli špatně, byli jsme snad i aktivnější, ale Zruč nás trestala z brejkových situací," litoval vedoucí mužstva Černic Zdeněk Trojan.
Poločas: 0:3 . Branky: 10., 23, 53. a 68. Karpíšek, 16. Lauko. Nejlepší hráči: Křen – Karpíšek. Rozhodčí: Vocelka. ŽK:1:4. Diváci: 100.
Černice: Daněk (59. Motlík) – Seman, Vlček, Nádrazský, Šlais, Nohava (78. Mastný), Mlnařík, Stoilov (67. Chvojka), Forman, Křen (87. Nedvěd), Šmíd (72. Müller). Trenér: Daněk.
Zruč: Klik – Haidlmayer, A. Král, Korelus (72. Pokladník), Nosek, Polák, Jelínek, Karpíšek (70. Valenta), Lauko, Kroužel, D. Král (70. Řezáč). Trenér: Král .

Chotíkov – Horažďovice 3:0
„V prvním poločase jsme byli lepší a šli jsme také do vedení. Druhou půli jsme se trápili, několikrát nás podržel brankář. V závěru se nám podařilo zápas rozhodnout," viděl duel asistent trenéra domácích Jaroslav Kluska.
Poločas: 1:0. Branky: 29. a 86. D. Míka, 84. Feiferlík. Nejlepší hráči: Bejdák – Vrzal. Rozhodčí: Lhoták. ŽK: 1:1. Diváci: 80.
Chotíkov: Bejdák – Kellner (75. Feiferlík), Michal Prais, Kluska, Šádek (52. Mašek), Martin Prais, M. Míka, Šlajs (65. Vacek), Hartl, Pechler, D. Míka. Trenér: Urbánek.
Horažďovice: Macoun – Šedivý, M. Greger, Janouškovec, Vrzal (83. Spulík), Šafanda, Melka, T. Greger, Sova, Nauš, Forman (57. Zdichynec). Trenér: Boř.

Rapid – Horní Bříza 1:1
„Zápas měl průměrnou úroveň. Hodinu byli aktivnější hosté. Po vyrovnávacím gólu jsme se zmátořili a uhráli jsme remízu, která byla spravedlivá," míní asistent trenéra Rapidu Radek Černický.
PK: 3:2. Poločas: 0:0. Branky: 67. Hucl – 75. Šimice. Nejlepší hráči: Liška – Tobrman. Rozhodčí: Petrželka. ŽK: 3:3. Diváci: 50.
Rapid: Beke – Nový, Liška, Buček, Brabec, Hucl, Čupalka, Harmady, Polášek (46. Davídek), Faist, Klekner (46. Žák). Trenér: Mysliveček.
Horní Bříza: Šimandl – Šimice, Zavadil, Netáhlo, Paukner, M. Chocholatý (74. Sedlecký), Čermák, Frána, P. Chocholatý, Mornštajn (74. Sudík), Tobrman. Trenér: Michálek.

Dynamo ZČE – Rozvadov 4:0
„Byli jsme od začátku lepší, ve druhé půli jsme měli dokonce drtivou převahu. Po vyloučení svého hráče hosté odpadli úplně," shrnul utkání sekretář Dynama Jiří Kural.
Poločas: 2:0. Branky: 13. Bednář, 22. a 63. Papáček, 84. Peterka. Nejlepší hráči: Papáček – Benda. Rozhodčí: Kastl. ŽK: 0:2. ČK: 0:1. Diváci: 150.
Dynamo ZČE: Příhoda – Zoubek, Papáček, Vít, Bednář (71. Škarda), Vohrna, Macht, Hejnal, Chocholatý (70. Šebek), Meszáros (73. Peterka), Lisý. Trenér: Kural.
Rozvadov: Benda – Literna, Kabourek, Horáček, Bronec, Hobza, Žemlička, Hutta, Janoušek, Mráček, Kželík (55. Šimák). Trenér: Bronec.

Přeštice – Rokycany B 2:0
„Utkání mohlo skončit větším brankovým rozdílem, ale hostující brankář Wohlmuth zachytal výborně," smekl před gólmanem Rokycan vedoucí Přeštic Pavel Bočan.
Poločas: 1:0. Branky: 17. a 80. P. Bešta. Nejlepší hráči: P. Bešta – Wohlmuth. Rozhodčí: Klička. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 Diváci: 100.
Přeštice: Růžička – Šamberger, Lecjaks, Bouc, Zdeněk, Klokan (65. Tušek), Duchek, Turek (85. Ornet), Gerstner, Vacík, P. Bešta (90. Baranec). Trenér: Uzlík
Rokycany B: Wohlmuth – Kroc (57. Kořínek), Procházka, Pavlíček, Kořínek, Seifzig, Trnka, Mašek, Like, Dobiáš, Křikava. Trenér: Hudeček.

16. Staňkov⋌ 19  4 2 2 11 24:50 18

I.A třída: Start Luby – Senco Doubravka B 1:2 (Voráč – Krysl, Kuťák), Sokol Pačejov – Slavoj Žihle 2:1 (Kubáň 2 – Najmon), Staňkov – Sokol Lhota 0:0 (PK: 5:3), Nepomuk – Dioss Nýřany 3:0 (Baran Marek, Baran Michal, Vosyka), Slavoj Stod – Chodský Újezd 1:1 (PK: 0:3, Fořt – Slivoně), Svéradice – Žichovice 3:3 (PK: 3:2, Beránek, Kába, Sova – Mourek, Musil, Šiška), Chodová Planá – Sokol Křimice 1:1 (PK: 4:3, Rádl – Augustin), Okula Nýrsko – Slavoj Mýto 2:2 (PK: 4:5, György, Kalivoda – Švejda, Šťastný).

Pozn.: Tachov B ze soutěže odstoupil.

I.B třída – skupina A: Bezdružice – Sokol Milavče 3:0 (Korynta 2, Sládek), Postřekov – Kdyně 1:2 (Polák – Džugan, Knauer), Dlouhý Újezd – Klenčí 3:4 (Dravecký, Dvořák, Havel – Faschingbauer, Janek, Ledvina, Čech), Start Tlumačov – Město Touškov 6:1 (Brichcín, Hruška, Malík, Wolf, Čadek, Čára – Karbusický), Baník Stříbro – Sokol Merklín 1:2 (Vitoň – Haník, Liška), Meclov – Tatran Přimda 3:1 (Javůrek, Němec, Pačesný – Stec).

13. Blovice⋌ 14 3 1 1 9 17:32 12
Pozn.: Horažďovice B ze soutěže odstoupily.

Skupina B: Měčín – Košutka 0:0 (PK: 5:3), Mochtín – Přeštice B 0:2 (Benedikt, Žíla), Tatran Dlouhá Ves – Chlumčany 2:0 (Blažek, Kulhánek), Blovice – Štěnovice 4:0 (Hajský 2, Mali, Nekola), Spálené Poříčí – Žákava 2:2 ( PK: 4:1, Brudna, Novák – Saro, Váňa), Starý Smolivec – Strážov 2:2 (PK: 3:4, Bouše, vlastní – Hosnedl, Čížek).

14. Chrást⋌ 15  2 1 4 8 26:39 12

Skupina C: Slavoj Mýto B – Sokol Plasy 2:0 (Chmelík, Ulrich), Sokol Kralovice – Zbiroh 2:2 (PK: 1:4, Lavička 2 – Jaroš, Smitka), Příkosice – Dynamo ZČE B 0:2 (Brácha, Mičan), Chrást – Sokol Radnice 3:3 (PK: 3:4, Drahoňovský 2, Mach – Fencl 2, Loukota), Sokol Raková – Kaznějov 1:3 (Břicháček – Uher, Vaneš, Vinkler), Volduchy – Starý Plzenec 4:0 (J. Černý 4), Tlučná – Hrádek 5:2 (M. Nachtmann, Pondělík, Vivseanco, Šafránek, Černý – Kasl, Peréz).