Holýšov – Černice 1:0 (1:0)
Domácí fotbalisté zastavili povedenou sérii Černic. Favoritovi k výhře stačila jedna trefa z prvního poločasu. „Výsledek neodpovídá našemu množství šancí. Měli jsme převahu, škoda, že jsme nedali více branek," litoval po duelu sekretář domácích Petr Třeštík.
Poločas: 1:0. Branky: 33. Mour. Nejlepší hráči: Mour – Stoilov. Rozhodčí: Havránek. ŽK: 2:3. Diváci: 170.
Holýšov: Míčka – Tyr (82. Chvojka), Trhlík, Kaas, Šobr (90. Zavadil), Majlát, Schamberger (85. Kraus), Mour, Staněk, Lukáš, Šimka. Trenér: Míčka.
Černice: Švarc – Seman, Nádrazský, Šleis, Nohava (12. Chvojka), Laibl, Mlnařík, Stoiolov, Forman (19. Mastný), Müller (85. Kaluba), Vlk (72. Nedvěd). Trenér: Daněk.

Horažďovice – H. Týn 0:1 (0:0)
Horšovský Týn si připsal cenné vítězství na půdě rivala v boji o záchranu. „V prvním poločase byl náš výkon takový nemastný neslaný, ve druhé půli to bylo ještě horší. Hosté po naší chybě vstřelili jediný gól zápasu, který rozhodl," glosoval utkání vedoucí mužstva domácích Richard Srb .
Poločas: 0:0. Branky: 81. Doležal. Nejlepší hráči: Skuhra – Doležal. Rozhodčí: Homr. ŽK: 0:1. Diváci: 130.
Horažďovice: Macoun – Šedivý, Janouškovec, Šafanda, Skuhra, Melka, Greger, Sova, Nauš, Zdichynec (56. Vachuška), Forman. Trenér: Boř.
Horšovský Týn: J. Novák – Blacký, D. Novák, Rada, Foist (46. Tarhaj), Čedík (86. Šperl), Doležal, Falout, Adamka, Šindelář, Staroba. Trenér: Šporer.

Domažlice B – Zruč 3:2
Rezerva Domažlic podala kvalitní výkon, a na konci zápasu vedla dokonce 3:0. V samotném závěru se hosté vzchopili a dokázali snížit na rozdíl jediné branky.
„Byli jsme po 80 minut lepším týmem. Sehráli jsme pohledný zápas," konstatoval asistent trenéra domácích Stanislav Hrnčíř.
Poločas: 0:0. Branky: 52. a 69. Waldmann, 73. Šot – 85. A. Král., 92. O. Král. Nejlepší hráči: Štěpán – D. Král. Rozhodčí: Lhoták. ŽK: 2:2. Diváci: 40.
Domažlice B: Bratanič – Kalný, Korelus, Šot (85. Lešek), Steinberger (74. Buršík), Waldmann, Štěpán, Vízner (90. Hojda), Pavlíček, Kubr, Bláha (80. Strnad). Trenér: Fořt.
Zruč: Klik – Haidlmayer (80. J. Přibyl), A. Král, Nosek, Polák, Karpíšek, Lauko, Kroužel, D. Král, Mašek, Pokladník (80. O. Král). Trenér: O. Král.

Koloveč – Dynamo 0:2
„První půle byla vyrovnaná s šancemi na obou stranách. Zápas rozhodly dva slepené góly po změně stran, po nich si hosté stav pohlídali," shrnul utkání kolovečský sekretář Pavel Kruml. V zápase ani jeden hráč neviděl kartu. „Hrál se skutečně oboustranně férový duel, rozhodčí podali výborný výkon," dodal Pavel Kruml.
Poločas: 0:0. Branky: 51. a 54. Lisý. Nejlepší hráči: Baxa – Lisý. Rozhodčí: Burda. Hráno bez karet. Diváci: 270.
Koloveč: P. Filinger – L. Došek, Baxa, Černohorský, Šlajs (75. Duchoň), M. Filinger, Pavlík, Kadlec, Lucák, Gabriel, T. Došek. Trenér: Hirschl.
Dynamo: Příhoda – Zoubek, Šulc, Papáček, Vít, Bednář (86. Škarda), Vohrna (82. Meszáros), Macht, Hejnal, Peterka (80. Chocholatý), Lisý. Trenér: Kural.

Přeštice – Rapid 3:0
Souboj sousedů v tabulce zvládli Přeštičtí na jedničku a vzdálili se tak od sestupového pásma. „První poločas se hrál nepříliš atraktivní fotbal, druhý poločas však jasně vyzněl pro naše černobílé barvy,"řekl k zápasu vedoucí mužstva Přeštic Pavel Bočan.
Poločas: 0:0. Branky: 47. a 48. Vacík (48. z pen), 74. P. Bešta. Nejlepší hráči: Blahoudek – Brabec. Rozhodčí: Kastl. ŽK: 0:2. Diváci: 90.
Přeštice: Růžička – Lecjaks, Duchek, Uzlík, Turek, Gerstner (84. Zoubek), Blahoudek, Zdeněk, Bouc (86. Klokan), Vacík (84. Tušek), P. Bešta (86. M. Bešta). Trenér: Uzlík.
Rapid: Matějka – Faist, Liška, Buček, Nový, Hodan (52. Davídek), Čupelka (52. Blecha), Harmady (71. Morávek), Žák, Brabec, Poláček. Trenér: Mysliveček.

Rokycany B– Bolevec 1:0
Důležité vítězství v boji o záchranu si připsali fotbalisté rokycanské rezervy. „Vytvořili jsme si spoustu šancí, které jsme bohužel neproměnili, a díky tomu byl zápas zbytečně vyhecovaný. Setkaly se týmy, které hrají o záchranu, takže byl zápas velmi nervózní," uvedl k duelu trenér domácího Pavel Hudeček.
Poločas: 1:0. Branky: 37. Heller. Nejlepší hráči: Heller – Pelnář. Rozhodčí: Vocelka. ŽK: 0:6. Diváci: 100.
Rokycany B: Wohlmuth – Kroc, Procházka, Klír, Havlíček, Hlavsa, Jakub Kořínek (46. Like), Heller (84. Trnka), Jiří Kořínek (78. Seifzig), Černý, Kropáček (65. Dobiáš). Trenér: Hudeček.
Bolevec: Kalčík – Kadeřábek, Hibler, Humpál, Klečka, Velík, Bublík, Matoušek, Greif, Šanoba, Pelnář, Soukup, Marek, Zítek. Trenér: Votípka.

Rozvadov – Chotíkov 0:2
„Byli jsme v zápase lepším týmem. Pro nás zasloužené a cenné vítězství z venku," dodal k duelu asistent trenéra hostů Jaroslav Kluska .
Poločas: 0:1. Branky: 41. a 75. Šlajs. ŽK: 2:0. Diváci: 100.
Rozvadov: Benda – Viterna, Bronec, Hobza, Kabourek, Mráček, Slowik, Hutta, Jiráček, Macháček, Janoušek. Trenér: Bronec.
Chotíkov: Bejdák (16. Vojáček) – Kluska, Fikar, Feiferlík, Pechler, Šlajs, M. Prais, Kellner, M. Míka (77. Šádek), D. Míka, Kučera (69. Hartl). Trenér: Urbánek.

Horní Bříza – Vejprnice 1:3
Hosté splnili roli favorita a zápas dotáhli do vítězného konce. Domácí Horní Břízu může hřát kvalitní výkon proti silnému soupeři. Vejprnice jsou na jaře zatím bez ztráty jediného bodu. „,Na jaře letos zatím nejlepší zápas, který se u nás odehrál. Rozhodla větší agresivita a důraz hostů. Ale konečně i Horní Bříza podala slušný výkon," uvedl sekretář domácích Stanislav Kapr .
Poločas: 1:2. Branky: 20. Paul, 36. Biederman, 56. Paul – 44. Tobrman. Nejlepší hráči: Mornštajn – Paul. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 1:2. Diváci: 80.
Horní Bříza: Liška – Šimice, Zavadil (70. Němeček), Sudík (55. Sedlecký), Netáhlo (83. Příhoda), Paukner, Čermák, Frána, P. Chocholatý, Mornštajn, Tobrman. Trenér: Michálek.
Vejprnice: Dufek – Heindl, Havránek, Mašek, Rada, Milota (83. Kristl), Biedermann (75. Hora), Kuhajda, Černý, Grätsch (88. Puhlovský), Paul. Trenér: Šámal.

16. Staňkov⋌ 22  5 2 2 13 27:56 21

I.A třída: Senco B – Chodová Planá 2:2 (PK: 6:5, Krysl, Vaigl – Raidl, Soukup), Nýrsko – Svéradice 2:5 (Lužný 2 – Chaloupka 2, Beránek, Makovec, vlastní), Slavoj Mýto – Stod 4:1 (Jedlička, Koudelka, Sůva, Hereit – Fořt), Křimice – Nepomuk 2:1 (Kubíček, Šváb – Vosyka), Žichovice – Staňkov 1:2 (Bálek – Bezděch, Hruška), Chodský Újezd – Pačejov 2:5 (Trejbal, Tomek – Kubáň 2, Panuška, Dytrt, Ticháček), Nýřany – Luby 2:0 (Folk, J. Šlégl), Lhota – Žihle 2:1 (D. Křížek, Strejček – Čapek).

Pozn.: Tachov B ze soutěže odstoupil.

I. B třída – skupina A: Milavče – Stříbro 1:6 (Šot – Bůžek 2, Bláha, Eliáš, Hřebík, Pavlas), Meclov – Tlumačov 0:2 (Frček, Minařík), Přimda – Dlouhý Újezd 2:3 (za domácí Landrgott, Stec), Merklín – Postřekov 2:0 (Štádler 2), Město Touškov – Koloveč B 3:0 (Karbusický, Koubek, Momotov), Klenčí – Bezdružice 1:1 (PK: 2:1, Mifek – Korynta).

13. Blovice⋌ 17  4 1 1 11 21:36 15
Pozn.: Horažďovice B ze soutěže odstoupily.

Skupina B: Košutka – Spálené Poříčí 2:0 (Triner, Kovařík), Strážov – Blovice 0:2 (Leibl, Hajský), Žákava – Dlouhá Ves 0:1 (Mirvald), Chanovice – Mochtín 4:3 (Kába 2, Prýmas 2 – Dolejš 3), Štěnovice – Měčín 4:1 (Volf 2, Krásný, Nový – Šindelář), Chlumčany – Přeštice B 0:0 (PK: 3:4).

14. Chrást⋌ 18  2 1 4 11 32:52 12

Skupina C: Plasy – Volduchy 5:1 (Grünn 2, Jílek, Schamberger, Řanda – Kratochvíl), Tlučná – Raková 0:1 (Vrba), Hrádek – Chrást 4:3 (Kreidl 2, Špelina, Řepka – Drahoňovský, Kroc, Král), Starý Plzenec – Příkosice 1:2 (Parlásek – Kravařík, Šefl), Kaznějov – Kralovice 2:3 (Polívka 2 – Lavička 2, Koča),Radnice – Slavoj Mýto B 3:1 (Fencl 3 – M. Vild), Dynamo ZČE B – Zbiroh 1:1 (PK: 4:1, Siakala – Smitka).