H. Týn – Domažlice B 1:0
„Je za námi bojovný zápas, který rozhodla jediná branka. Pro nás to jsou zlaté body," usmíval se po duelu vedoucí domácího mužstva František Věneček.
Poločas: 0:0. Branky: 87. Doležal. Nejlepší hráči: Doležal – Korelus. Rozhodčí: Kračmer. ŽK: 1:1. Diváci: 100.
H. Týn: J. Novák – Blacký, Adamka, D. Novák, Kordule (86. Tarhaj), Doležal, Čedík (89. Foist), Falout, Staroba, Šindelář. Hr. trenér: Staroba.
Domažlice B: Bratanič – Steinberger (89. Strnad), Korelus, Buršík (82. Lešek), Waldmann, Štěpán, Vízner, Pavlíček, Hošek (66. Šot), Kubr, Bláha (70. Kalný) . Trenér: Fořt.

Vejprnice – Holýšov 4:2
„Po prvním poločase jsme zaslouženě vedli. Ve druhé půli po našem vyloučení hosté snížili. Rozhodla naše čtvrtá trefa," uvedl po boji sekretář domácích Milan Radimák.
Poločas: 3:1. Branky: 11. Grätsch, 22. Grätsch z pen., 43. Biederman, 86. Paul – 25. Jeniš, 83. Staněk. ŽK:.3:3. ČK: 1:0 Diváci: 130.
Vejprnice: Dufek – Heindl, Havránek, Mašek, Milota, Lhotka, Biederman (85. Paul), Kuhajda, Černý (74. Hora), Grätsch (52. Kristl), Puhlovský. Trenér: Šámal.
Holýšov: Míčka – Levička, Šobr (63. Tyr), Majlát, Schamberger (87. Chvojka), Valachovič, Mour (78. Kraus), Staněk, Jeniš, Lukáš, Šimka. Trenér: Míčka.

Zruč – Koloveč 1:4
„Přes porážku si troufnu si říci, že jsme byli o něco lepší my. Bohužel jsme neproměnili šance," prohlásil vedoucí mužstva Zruče Tomáš Klail.
Poločas: 0:0 . Branky: 89. Nosek – 50. Kadlec, 80. T. Došek, 84. Pavlík, 87. Gabriel. Nejlepší hráči: Polák – T. Došek. Rozhodčí: Štökl. ŽK: Hráno bez karet. Diváci: 150.
Zruč: Klik – Haidlmayer, A. Král, Korelus, Nosek, Polák, Jelínek, Mašek, Lauko, Kroužel, D. Král. Trenér: Král.
Koloveč: P. Filinger – Baxa, Černohorský, Šlajs, Duchoň (90. Záhrobský), M. Filinger, Pavlík, Kadlec, Lucák, Gabriel, T. Došek. Trenér: Hirschl.

Černice – Horažďovice 3:0
„Nehrál se nijak výrazný fotbal, domácí spíš bránili. Řekl bych, že jednooký porazil slepého," glosoval duel sekretář Černic Pavel Mach.
Poločas: 1:0. Branky: 2. Nohava, 64. Forman, 76. Šmíd. Nejlepší hráči: Seman – Forman. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 1:0. Diváci: 100.
Černice: Švarc – Seman, Mur (65. Chvojka), Šlajs, Nohava (89. Nedvěd), Laibl (75. Müller), Mlnařík, Stoilov, Forman, Vlk (60. Nádrazský), Šmíd. Trenér: Daněk .
Horažďovice: Macoun – T. Greger, Vrzal (70. Šašek), Šafanda, Kvetoň, Skuhra, Melka (80. Zdichynec), M. Greger (51. Janouškovec), Sova, Nauš, Forman. Trenér: Boř.

Chotíkov – H. Bříza 6:1
„Byli jsme jednoznačně lepší a otěže zápasu jsme měli ve svých rukou," řekl po utkání asistent trenéra domácích Jaroslav Kluska.
Poločas: 3:0. Branky: 12. a 65. Šlajs, 17. Feiferlík, 38. D. Míka, 75. M. Prais, 81. Král – 60. Paukner. Nejlepší hráči: všichni – Tobrman. Rozhodčí: Duda. ŽK: 3:1. Diváci: 80.
Chotíkov: Bejdák – Kellner, M. Prais, Fikar, Kluska, Kučera (69. Král), Feiferlík, M. Míka (63. Šádek), Šlajs (82. Vacek), Pechler (90. Lopata), D. Míka. Trenér: Urbánek.
Horní Bříza: Liška – Šimice, Zavadil, Netáhlo (77. Příhoda), Paukner, M. Chocholatý, Čermák (34. Sedlecký), Frána,
P. Chocholatý, Mornštajn, Tobrman. Trenér: Michálek.

Bolevec – Rozvadov 2:0
„Utkání mělo velmi slabou úroveň. Nám se naštěstí podařilo vstřelit dva góly, hosté své šance nevyužili," komentoval zápas sekretář Bolevce Jan Thomayer.
Poločas: 1:0. Branky: 22. Velík, 77. Klečka. Nejlepší hráči: Kalčík – Slovik. Rozhodčí: Křen. ŽK: 3:2. Diváci: 120.
Bolevec: Kalčík – Kadeřábek, Humpál (74. Klečka), Velík (78. Fryček), Bublík, Matoušek (67. Soukup), Greif, Marek, Šanoba, Pelnář, Zítek (61. Hibler). Trenér: Votípka.
Rozvadov: Benda – Viterna, Kabourek, Bronec, Slovik, Pták, Machač, Hutta, Janoušek, Mráček, Šimák. Trenér: Bronec.

Rapid – Rokycany B 3:0
„Hrálo se vyrovnané utkání s řadou nepřesností a minimem šancí. Naštěstí jsme se třikrát trefili do černého," zhodnotil duel asistent trenéra Rapidu Radek Černický.
Poločas: 1:0. Branky: 22. Čupalka, 73. a 89. Žák. Nejlepší hráči: Harmady – Procházka. Rozhodčí: Petržílka. ŽK: 3:2. Diváci: 60.
Rapid: Matějka – Nový, Buček, Liška, Brabec, Hodan (74. Davídek), Harmady, Čupalka, Poláček (90. Častoral), Faist (90. Morávek), Žák. Trenér: Mysliveček.
Rokycany B: Wohlmuth – Trnka (65. Kotnauer), Procházka, Hlavsa, Jiří Kořínek, Seifzig, Havlíček, Klír, Like, Kropáček (55. Jakub Kořínek), Kroc. Trenér: Hudeček.

Dynamo – Přeštice 1:0
„V první půli jsme měli převahu, ale gól jsme nedali. Po změně stran měli několik šancí zase hosté. Vítězství jsme nakonec vydolovali, ale Přeštice nás zaskočily dobrým výkonem," pochválil soupeře sekretář Dynama Jiří Kural.
Poločas: 0:0. Branky: 81. Vohrna. Nejlepší hráči: Vohrna – Šamberger. Rozhodčí: Vocelka. ŽK: 1:3. Diváci: 100.
Dynamo ZČE: Příhoda – Zoubek, Papáček, Vít, Bednář, Vohrna (87. Němček), Macht, Hejnal, Peterka (62. Šebek), Meszáros (62. Škarda), Lisý (66. Šulc). Trenér: Kural.
Přeštice: Růžička – Blahoudek, Šamberger, Lecjaks, Bouc (80. Zoubek), Zdeněk, Duchek, Turek, Gerstner, Vacík, Bešta (84. Klokan). Trenér: Uzlík.

16. Staňkov⋌ 21  4 2 2 13 25:55 18

I. A třída: Žihle – Senco B 5:1 (Najmon 2, Růžička 2, Otcovský – Chotěborský), Luby – Lhota 0:1 (M. Strejček), Pačejov – Nýřany 1:1 (PK: 5:4, Kuban – Tyml), Staňkov – Chodský Újezd 0:2 (P. Pikl 2), Nepomuk – Žichovice 4:4 (PK: 6:5, M. Baran 2, Voráček, Zajíc – Butnaru 2, Musil, Špírek), Stod – Křimice 1:3 (Pešek – Zapoměl 2, Kohout), Svéradice – Slavoj Mýto 3:0 (Kába 2, Beránek), Chodová Planá – Nýrsko 1:0 (Chval).

Pozn.: Tachov B ze soutěže odstoupil.

I. B třída – skupina A: Bezdružice – Kdyně 1:1 (PK: 2:4, Sládek – Smejkal), Koloveč B – Klenčí 0:1 (V. Čech), Postřekov – Město Touškov 3:1 (Polák, Královec, Landrgot – vlastní), Dlouhý Újezd – Merklín 4:0 (Houda 2, Chejnovský, Marek), Tlumačov – Přimda 3:0 (J. Hruška, Tesař, Šára), Stříbro – Meclov 4:0 (Bláha, Florus, Kohut, Vitoň).

13. Blovice⋌ 16  3 1 1 11 19:36 12
Pozn.: Horažďovice B ze soutěže odstoupily.

Skupina B: Přeštice B – Košutka 2:3 (Brada, Pap – Forejt, Kovařík, Řežábek), Měčín – Chlumčany 0:1 (Vít), Mochtín – Štěnovice 3:1 (Čeleda 3 – Knížek), Dlouhá Ves – Chanovice 3:2 (Hubený 2, Švec – Černohorský 2), Blovice – Žákava 1:2 (Malý – Huňáček, Saro), Spálené Poříčí – Starý Smolivec 6:0 (Bořík 2, Fiala 2, Novák, Rada).

14. Chrást⋌ 17  2 1 4 10 29:48 12

Skupina C: Zbiroh – Plasy 2:0 (Bystřický, Smitka), Slavoj Mýto B – Dynamo ZČE B 1:4 (Pereira – Marbuzinski, Rous, Zervos, Šebek), Kralovice – Radnice 1:1 (PK: 1:3, Volín – Kočka), Příkosice – Kaznějov 3:3 (PK: 2:4, Kravařík 2, Pražák – Diviš, Uher, Vinkler), Chrást – Starý Plzenec 3:4 (Kroc, Mach, Švajc – Drohobeckyj, Parlásek, Vyskočil, Šindelář), Raková – Hrádek 3:1 (Bůcha, Reitspies, Vrba – Kreidl), Volduchy – Tlučná 3:0 (Hoblík, Veselý, Černý).⋌