Domažlice B – Rozvadov (8. /37 b x 7./ 38 b)
So 23.05. 17:00 HR: Havránek
Čtyři kola před koncem sezony čeká rezervu domažlické Jiskry tabulkový soused, o jednu příčku lepší Rozvadov.
Hosté v zimě upadli do komatu a byli zralí na odhlášení ze soutěže, ale v posledních kolech vstali z mrtvých. Favoritem je domácí celek, ač má za sebou náročný program, kdy po sobotním mači v Horní Bříze nastoupil ve středu ve Vejprnicích v poháru a výhrou 6:2 si zajistil postup do finále. V něm ve středu 27. května v Hrádku u Rokycan vyzve Chotíkov.
Minule vyhrál Rozvadov jednoznačným výsledkem 4:0.

Každý z diváků, který si zakoupí vstupenku na toto utkání nebo na utkání A mužstva Jiskry, obdrží zdarma vstupenku na mezistátní zápas dívčích reprezentací ČR x SRN WU 15, které se na Střelnici utkají v úterý 2. června od 16:00 hodin a ve čtvrtek 4. června od 13:00 hodin. 

H. Týn A – Přeštice (11./32 b x 6./38 b)
Ne 24.05. 15:00 HR: Hájek
Horšovskotýnské Dynamo v minulém kole ve víc než slátané sestavě s Mathauserem a Šperlem v základu vedlo po poločasu v Rokycanech, pak ale od rezervy divizního celku během čtrnácti minut čtyřikrát inkasovalo a bylo po zápase. Zvrat nepřineslo ani nasazení pětapadesátiletého elitního kanonýra Františka Ludvíka :-).
Proti silným Přešticím už to ale bude o něčem jiném. K dispozici bude Falout, jemuž vyprší trest, měl by být i Blacký. Otazník visí jen nad Adamkou. Na podzim skončil duel výhrou Přeštic 2:0.

Holýšov A – Koloveč A (4./43 b x 3./56 b)
Ne 24.05. 17:00 HR: Kračmer
Kdy jindy, když ne v neděli? To je heslo, které by mělo před dlouho očekávaným derby s Kolovčíviset v kabině fotbalistů Holýšova na dobře viditelném místě.
Koloveč je k poražení, i když holýšovští Baxa a Černohorský v jeho sestavě určitě pojedou na 120%. Slavoj proti ´svým´ opět povede trenér Hirschl. Na druhé straně bude duel hodně pikantní pro Lukáše, Majláta a také Moura, kteří v Kolovči různě dlouhou dobu působili.
Oba soupeři v minulém kole prohráli shodně 1:2. Holýšov v Horažďovicích, Koloveč si třetí prohru v řadě připsal s Bolevcem. „Chceme odčinit porážku z posledního utkání. Očekáváme vysokou návštěvu, zápas Holýšova s Kolovčem bývá fanoušky obou týmů a nejen jimi vždy hodně sledovaný," říká kapitán domácích Jan Valachovič. Holýšovští přišli o šanci předstihnout Koloveč v tabulce a skončit třetí, přesto mají stále o co hrát. Zespodu se totiž na ně tlačí pětice týmů v čele s Chotíkovem. „Chceme zakončit sezonu na co nejlepším místě, což znamená na čtvrtém. To by bylo super. Ale k tomu potřebujeme vyhrávat. Hlavně doma," dodává Valachovič. Na podzim vyhrál se štěstím Koloveč 2:0.

Staňkov – Svéradice (16./21 b x 2./ 49 b)
So 23.05. 17:00 HR: Kulhánek
Fotbalisté Staňkova v minulém kole prohráli zápas naděje s předposlední Chodovou Planou, které díky dohodě o farmě výrazně pomohli divizionáři z Mariánských Lázní.
Staňkov tak nadále zůstává na samém dně tabulky a v příští sezoně jej čeká I. B třída. V sobotu hostí druhý celek tabulky ze Svéradic, takže je papírový favorit jasný. Jenže ´Jánošíci´ trenéra Josefa Kožíška už několikrát předvedli, že zatímco slabým body dávají, silným je umí brát.
Minulý duel skončil výhrou Svéradic 4:0, když o poločase byl stav 1:0.