Jiskra Domažlice B – TJ Zruč 3:2 (0:0)
Domácí byli od začátku aktivní. Ve 12. minutě hostující brankář Klik sestřelil pronikajícího Šota, ale penalta se nepískala. Hosté poprvé zazlobili o minutu později, ale Krouželova střela zpoza šestnáctky o dva metry minula Brataničovu branku. Největší šance prvního poločasu přišla v poslední minutě. Korelus rozehrál zleva trestný kop, míč posadil přesně na hlavu Kubra, ale ten jej z malého vápna nasměroval kousek nad branku Zruče.

I v úvodu druhé půle se mírné aktivity chopili domácí. Odměna za ofenzívní hru se dostavila v 53. minutě, kdy Bláha našel našlápnutého Waldmanna, který pronikl po pravé straně do šestnáctky a střelou ze 14 metrů prostřelil Klika – 1:0. Velkou šanci zvýšit náskok měli domácí v 63. minutě, kdy Waldmann vybojoval míč, poslal jej Šotovi, jeho střela ze 12 metrů rozezvučela levou tyč Klikovy branky, odražený míč se dostal k Steinbergerovi, ale ten z hranice šestnáctky mířil do náruče gólmana. O pět minut později ale Bláha pronikl do šestnáctky, hostující Polák jej poslal rukama na zem a pokutový kop proměnil Waldmann – 2:0.

Když pak v 73. minutě našlápl od poloviny hřiště k brejku domácí Šot a střelou z úhlu propasíroval míč mezi Klikem a tyčí do branky na 3:0, byli všichni přesvědčeni, že je „vymalováno." Hosté i domácí prostřídali a zručští vrhli vše do útoku. Pět minut před koncem normální hrací doby po zpětné přihrávce Noska napřáhl zleva z 16 metrů Adam Král, míč zaplachtil vzduchem a snesl se pod vzdálenější šibenici – 3:1. Už v nastaveném čase rozehrál z 23 metrů hostující Polák trestný kop, v chumlu před Brataničem se nejlépe zorientoval Ondřej Král – 3:2. Víc už běžící čas hostům nedovolil.

Jiskra Domažlice B: Bratanič – Kalný, Kubr, Korelus, Pavlíček – Waldmann, Vísner, Štěpán, Steinberger (74. Buršík) – Bláha (78. Strnad), Šot (85. Lešek). Trenér: Vojtěch Fořt.
TJ Zruč: Klik – Heidlmayer (76. Ondřej Král), David Král, Polák, Mašek – Pokladník (76. Přibyl), Kroužel, Lauko, Nosek – Karpíšek, Adam Král. Trenér: Ondřej Král.
Branky: 53. a 68. (PK) Waldmann, 73. Šot – 85. A. Král, 92. O. Král. HR: Lhoták – Konig, Šlajz. ŽK: 2:2. Diváků: 60. ⋌(vok)