VÁCLAV TAUER

Tlumačov A – Postřekov A 2:0 (0:0)
Úvod zápasu nabídl vyrovnanou hru. Šance a pološance měly oba celky. Už po třinácti minutách se ale Tlumačovu zranil M. Hruška, jehož nahradil Tesař. Po zranění vracející se obránce s chutí začal podporovat ofenzivu a několikrát prověřil připravenost Freie v bráně hostů. Na druhé straně otestoval Touše rychlý Landrgott. Po půlhodině hry se do zakončení dostal domácí špílmachr Wolf, ale Frei byl jistý. Ve 38. minutě musel daleko z brány Touš, aby zmenšil úhel Landrgottovi. Ten na domácího brankáře nevyzrál ani z dorážky. V závěru poločasu se do útoku pustil opět Tesař, ale byl faulován. Vzápětí si naskočil na Bláhův trestný kop, ale dobrá hlavička gólem neskončila.

Domácím vyšel vstup do druhé půle. Po pár minutách hry zahrávali Malíkem trestný kop, Tesař pohybem v šestnáctce s sebou strhl několik obránců, takže Čára na zadní tyči hlavičkoval osamocen – 1:0. Domácí byli při chuti. Do šance se vzápětí dostal Frček, jeho únik ale uťal Steinberger, při standardce Minaříka zase hosty podržel Frei. Z protiútoku pronikl obranou domácích Landrgott, posunul do strany na Závodného, který ku škodě hostů trefil jen boční síť.

Druhého gólu se domácí dočkali v 69. minutě. Minařík rozehrál roh, Josef Hruška překvapil dobrým zakončením hlavou, které Frei dokázal vytlačit na břevno, ale míč se odrazil k Čárovi, který střelou zblízka skóroval – 2:0. I ve zbývajících dvaceti minutách měli více šancí domácí. Hosté zahrozili po náběhu Závodného za obranu, ale Touš byl venku včas a balon odkopl. Na druhé straně J. Hruška hlavičkoval a Frei měl co dělat, aby byl skokem u tyče včas, další příležitosti měli střídající Řezníček a Čadek. Když hosty pět minut před koncem oslabil po hloupém faulu vyloučený J. Steinberger, byl konec nadějí.

Start Tlumačov A: Touš – Podestát, Malík, M. Hruška (13. Tesař), L. Hruška, Bláha (80. Polák), Brichcín, Wolf (72. Řezníček), Minařík, Čára (70. Čadek) , Frček (55. J. Hruška).
Sokol Postřekov A: Frei – L. Ledvina, J. Steinbeger, Kreuz, Královec – Beroušek (46. D. Steinberger, 72. T. Ledvina), Vavřík, Cibulka, Závodný – Polák, Landrgott.
Branky: M. Čára 2; ČK: 0:1 (85. Steinberger). Diváků: 120.