Milavče – Meclov A 0:5 (0:1)
Milavečský ´ďolíček´ patřil čtvrt hodiny domácím. Po nevyužitých šancích Šota a Geigera však taktovku převzali hosté. Při střelách Pačesného ještě domácí podržel Královec, ale po půlhodině kapituloval. Vorlův gól Meclovu pomohl. Deset minut po obrátce si naběhl na Němcův centr Pačesný a hlavou skóroval na 0:2. Netrvalo ani deset minut a Němec byl při průniku v šestnáctce Milavčí faulován a Pačesný z penalty zvýšil na 0:3. Za tohoto stavu Milavče otevřely hru ve snaze s utkáním ještě něco udělat, ale kromě střely Copáka, kterou hostující gólman Dolejš zkrotil nadvakrát s pomocí tyče, nic nezmohli. Před vyloučením Kneblíka stihl v 73. minutě skórovat Vorel na 0:4. V samém závěru po Paluchově rohovém kopu završil hattrick Pačesný, který tím Němcovi ´sebral´ nejlepšího hráče a slízl za něj smetanu.
Sokol Miavče: Královec – Klukan, Příbek, V. Krčma, Zd. Krčma (70. Vondrovic) – Hranai, Wendl, Šot, Kořán – Geiger, Copák. Trenér: Aleš Wirt.
TJ ZD Meclov: Dolejš – Kafka, P. Vogeltanz, Javůrek, J. Vogeltanz – Kneblík, Beran, Paluch, Pačesný – Vorel (75. Mothejzík), Němec.
Branky: 31. a 73. Vorel, 55., 62. a 89. Pačesný (1 x z PK); ŽK: 2:2 ČK: 0:1 (75. Kneblík); HR: ?. Diváků: 60. Nejlepší hráči: Šot – Pačesný.

Kdyně – Koloveč B 0:0 (0:0) na PK 5:4
Pod škvárou starého hřiště na Kobyle jsou pohřbeny ambice dalšího favorita, tentokrát lídra z Kolovče. „Hrálo se ve vysokém tempu, šance se střídaly na obou stranách. Ty největší měli ve druhé půli na straně domácích Mathauser, který trefil břevno, hostujícího Homolku vychytal výtečný Horáček. Jinak brankáři byli oporami svých týmu. Jediné co zápasu chybělo, byli góly, proto duel došel až do penalt, v nichž byli šťastnější domácí, když rozhodl Horáček," uvedl vedoucí domácích Michal Kratochvíl. Rozhodující penaltu neproměnil Homolka.
SK Kdyně 1920: Horáček – Miklič, P. Forst, J. Šmejkal, L. Výškrabka – K. Šmejkal, M. Výškrabka, K. Forst, Knauer – Džugan, Mathauser. Střídali: Hamor, Černý, Votava. Trenéři: Jan Šup a Vladimír Trumpeš.
Slavoj Koloveč B: Janeček – Záhrobský, Baxa, Mastný, Diviš (58. Chval) – Pergl, Bittengl, Lucák, Fr. Šlajs – Duchoň, Homolka. Hr. trenér: Jindřich Bittengl.
Branky: – ; ŽK: 1:2. HR: ?. Diváků: 105. Nejlepší hráči: Horáček – Baxa.

Merklín – Tlumačov A 0:1 (0:0)
„V bojovném a vyrovnaném utkání jsme měli asi o něco více šancí, ale domácí hrozili ze standardek, které měli díky několika vysokým hráčům hodně nebezpečné, ale naše obrana pracovala dobře," říká trenér hostů Pavel Čadek. Jedinou branku utkání dal v 63. minutě po rohovém kopu výborný hlavičkář Michal Tesař, který před pár lety hrál třetí ligu v Domažlicích. To už hosté hráli v oslabení. V závěru měli domácí několik závarů a nastřelili břevno.

Sokol Merklín A: Bacík - Kubát, J. Liška, Balák, Štádler - Voráček, Wild, M. Liška, V. Kříž - Haník - Šobr. Na střídání: Tichota, Schejbal, Hraběta.
Start Tlumačov A: Touš – Podestát, Malík, Tesař, L. Hruška – M. Hruška, Brichcín, Minařík, Wolf – Čára, J. Hruška. Střídali: Čadek, Bláha, Řezníček, Frček. Trenér: Pavel Čadek. Branky: 63. Tesař; ŽK: 5:5 ČK: 0:1 (52. Brichcín 2 x ŽK); HR: ?. Diváků: 90. Nejlepší hráči: M. Liška – Tesař.

Klenčí A – Postřekov A 2:3 (2:2)
Na gól, kterým se Postřekov ujal vedení, domácí sice dokázali odpovědět dvěma góly během pěti minut, ale nedokázali uhlídat rychlého Poláka, který do poločasu vyrovnal. Ve druhé půli se navíc na hostujícím štírkovi vyfauloval stoper Sokol a z trestného kopu sám faulovaný zařídil hostům těsnou výhru.
Spartak Klenčí A: Veber – Osvald, Hula (70. Čipera), Sokol, J. Čech, Hromník, Ledvina, V. Čech, Houdek, Janek, Mifek. Trenér: Pavel Smazal, hr. asistent: Vojtěch Mifek.
Sokol Postřekov A: Frei – V. Královec, Kuželka, Němec, O. Cibulka, Steinberger, Vavřík, V. Královec, Ledvina (85. Bartoň) – Landrgott (87. Karlík), Polák (70. Kreuz). Trenéři: Jan Buček a Adam Polák. Branky: 30. Janek, 35. Mifek – 20. vlastní, 44. a 68. Polák.r; ŽK: 1:5 ČK: 1:0 (68. P. Sokol). HR: ?. Diváků: 200. Nejlepší hráči: Janek – Polák.