Merklín A – Meclov A 0:2 (0:1)
Jako první v bojovném utkání zahrozili hosté. Beran střílel z malého vápna už do prázdné, ale Bacík fantastickým skokem Merklín (bez Hrádka – SC Mähring) podržel. Poté mohlo udeřit na druhé straně, ale Voráček na malém vápně promáchl. Branky se nakonec dočkali hosté. Beran obešel obránce a placírkou na zadní tyč otevřel skóre – 0:1. Druhý poločas měli domácí míč více v držení, ale jejich akce končily na vápně. Šance hostů narážely na výtečného Bacíka. V 89. minutě ale Obdržálek získal míč a vybídl Němce, jenž prostřelil merklínského ´Neuera´ – 0:2.
Sokol Merklín: Bacík – Kříž D., Liška J., Balák, Štádler, Voráček, Haník, Liška M., Kubát, Kříž V. (75. Schejbal), Šobr.
TJ ZD Meclov: Dolejš – Kafka, P. Vogeltanz, Javůrek, J. Vogeltanz – Beran, Obdržálek, Paluch, Pačesný – Vorel (87. Mothejzík), Němec.
Branky: Beran, Němec; ŽK: 4:2; ČK: 1:0 (80. Balák). HR: Sirový. Diváků: 70. Nejlepší hráči: Bacík – Kafka.

Kdyně – Dl. Újezd 2:1 (0:1)
I když se k nevoli technicky vyspělých hostů hrálo na starém hřišti, byli to oni, kdo se ve 26. minutě ujal vedení. Domácí Petr Forst totiž v šestnáctce zahrál rukou a Houda penaltu proměnil – 0:1. Hned v úvodu druhé půle vyrovnal hlavou na zadní tyči číhající Knauer a tři body zajistil v 53. minutě po centru K. Šmejkala opět hlavou Džugan – 2:1. Zbytek šancí na obou stranách zůstal neproměnen včetně té největší, kdy hosté v poslední minutě překopli z malého vápna branku Horáčka.
SK Kdyně 1920: Horáček – Miklič, P. Forst, J. Šmejkal, L. Výškrabka, Knauer, K. Forst, M. Výškrabka, K. Šmejkal, Džugan, Hamor. Střídali: Zíma, Mathauser, Votava, Dědek. Trenéři: Jan Šup, Vl. Trumpeš.
Sparta Dl. Újezd: Kopolovič – Štrupl, Zeman, Stoklasa, L. Havel, Dvořák, Pernglan, Vrba, Houda, M. Havel, Dravecký. Střídal: R. Bučan. Trenér: M. Havel st.
Branky: Džugan, Knauer – Houda; ŽK: 3:1. HR: Klička. Diváků: 110. Nejlepší hráči: Džugan – ?

Milavče – Přimda 3:4 (0:1)
Ještě dvacet minut před koncem zápasu vedla Přimda 0:2, ale pak si dala skoro vlastní gól. Téměř rezignující domácí (bez distancovaného M. Šota) vycítili šanci a během pěti minut dvěma góly otočili výsledek – 3:2. Navíc šli hosté po druhé žluté do deseti. Přesto ale nakonec slavili výhru, když Martin Stec z farmy z Lomu završil hattrick a vyrovnal. V poslední minutě hostující Nguyen vystihl nepovedenou malou domů a drama rozhodl rozhodl – 3:4.
Sokol Milavče: Královec – Příbek, V. Kčma, Klukan, Kruml – Hranai (50. Váchal), Wendl, Copák, Kořán – Geiger, Pustina. Trenér: Aleš Wirt.
Tatran Přimda: Hlaváček – Kupilík, Sopko, Krýsl, Malý – Vokroj (80. Selzer), Teplárek (46. Nguyen), Svoboda, Růžička – T. Landrgott, Stec. Trenér: Jan Sopko.
Branky: Copák, Geiger, Kořán – Stec 3, Nguyen; ŽK: 2:5; ČK: 0:1. HR: Brůha. Diváků: 50. Nejlepší hráči: Geiger – Stec.

Bezdružice – Koloveč B 1:1 (0:1) na PK 7:8
Lídr soutěže z Kolovče se v nefotbalovém a nenávistném prostředí ujal vedení gólem Duchoně z penalty, když byl v šestnáctce Bezdružic faulován M. Rejthar. Další šance na zvýšení Pergl a Duchoň ale nezužitkovali. Domácí si pak vybrali porci ´štěstíčka´, když byl ve vlastní šestnáctce faulován Duchoň, ale sudí to viděl obráceně a nechal Korynu z penalty vyrovnat. Rozstřel vyhráli hosté 8:7.
Jiskra Bezdružice: Beran – Gábor, Blažek, Bastl, Maroušek, M. Dvořák, Korynta, Filip, Čada, P. Dvořák, Kalista. Trenér: L. Štefanisko st.
Slavoj Koloveč B: Janeček – Diviš, Denk, Mastný, Záhrobský – Tomášek, M. Rejthar, Bitttengl (46. T. Lucák), Pergl – Souček, Duchoň. Hrajcí trenér: Jindřich Bittengl.
Branky: Koryna – Duchoň; ŽK: 2:2. HR: Ježek. Diváků: 100. Nejlepší hráči: ? – M. Rejthar.

Klenčí A – Tlumačov A 2:1 (1:0)
Do první šance se dostali hosté, když Tesař pronikl až před Vebera, který poprvé čaroval. Vedení se ujal domácí Spartak z penalty za údajnou hru rukou. Postupem času se hra vyrovnala. Domácí byli nebezpečnější, ale nedařila se jim finální přihrávka. Hosté hrozili především ze standardních situací, kdy Klenčí mnohokrát podržel zkušený gólman. Ve druhé půli byl obraz podobný, domácí poctivě bránili. Po druhém gólu, kdy pomezní na rozdíl od hostů viděl míč za brankovou čárou, se Tlumačov snažil tlačit, nakonec se mu podařilo Wolfem snížit na 2:1, ale to bylo vše.
Spartak Klenčí A: Veber – Osvald, Psutka, T. Čipera, Ledvina – Vo. Čech, P. Sokol, Hromník, Janek (75. Hula) – Mifek, Housar (M. Čipera). Trenér: Miroslav Pajma, hr. asistent: Mifek.
Start Tlumačov A: Touš – Veselý, Tesař, L. Hruška, Podestát – Bláha, Minařík, Wolf, Brichcín – Frček, J. Hruška.
Branky: 27. Mifek z PK, 80. Hromník – 88. Wolf; ŽK: 4:3. Diváků: 100. Nejlepší hráči: Veber – Tesař.

Další výsledky: M. Touškov – Stříbro 1:1 (1:1) na PK 1:4 Branky: Zajíček – Buzek T.; ŽK: 2:2 Diváků: 80.