Meclov – Postřekov 1:5 (1:3)
Zpočátku nic nenasvědčovalo tomu, že Meclov utrží debakl. Úvod byl z jeho strany jako z říše snů. Po minutě jej Němec poslal do vedení, tentýž hráč měl vzápětí na svědomí břevno, když hostující gólman Frei musel vyrazit jeho střelu. Jenže ve 20. minutě Královec čechraným centrem našel v šestnáctce Poláka a ten vyrovnal. O osm minut později zahrávali domácí roh, Javůrkovi však střela nesedla. Hosté odkopem našli Poláka, ten potáhl balon, ze strany jej předložil Karlíkovi a ten zvýšil na 1:2. Meclovská ´mašina´ začala zadrhávat. Navíc pro zranění odstoupil Beran. O deset minut později domácí brankář vyrazil Závodného projektil z otočky, ale na Polákovu dorážku neměl – 1:3. V závěru poločasu se mohli domácí vrátit do hry, když byl po rohovém kopu ve vápně přistrčen Kafka, a sudí nařídil pokutový kop. Jindy neomylný Pačesný však přestřelil.

Další ránu pro zraněními decimovaný Meclov avizovala o přestávce boule ´přetékající´ z Kafkovy kopačky. Na hřiště už se nevrátil.
Přesto to byli domácí, kdo začal druhý poločas lépe. Během pěti minut si vypracovali dvě šance, ale Němcovu střelu kryl Frei, Javůrkův pokus zblokovali obránci. Vzápětí na druhé straně využil Polák nedorozumění domácí obrany a podklouznutí gólmana – 1:4. Po hodině mohl skórovat Závodný, ale z otočky trefil jen tyč, od níž se míč odrazil ven. Dorážka Poláka byla zblokována.

Na druhé straně měl šanci Vorel, ale minul branku. Poté ještě pláchl obráncům Němec, vylákal Freie a přihrál před opuštěnou branku, ale Vorel nestihl usměrnit míč. V dalších minutách se hra zase přesunula před Dolejše. Ten musel zasahovat při střele střídajícího T. Ledviny a poté Berouška. Pět minut před koncem Meclovští vyrobili ještě jednu minelu při rozehrávce od branky, kterou potrestal opět Polák a uzavřel výsledek na 1:5. Střelec čtyř postřekovských gólů se před koncem změnil v nahrávače. Při průnicích po straně nejprve nabil T. Ledvinovi, pak Kreuzovi, ale ten z penalty trefil jen břevno.

TJ ZD Meclov A: Jos. Dolejš – J. Vogeltanz, P. Vogeltanz, Malík (70. Jan Dolejš) , Kafka (46. Vlasák), Váchal, Beran (37. Kneblík), Javůrek, Pačesný, Němec, Vorel.
Sokol Postřekov A: Frei – D. Steinberger, J. Steinberger, ´Para´ Královec, ´Paša´ Královec, L. Ledvina, Beroušek, Cibulka, Závodný (75. Kreuz), Polák, Karlík (71. T. Ledvina).
Branky: 1. Němec – 20., 39., 52. a 85. Polák, 28. Karlík. ŽK: 1:3. HR: Vomastek. Diváků: 100.