Spartak Klenčí – Sokol Postřekov 2:3 (2:2)
Hosté začali aktivně. Odměna přišla po čtvrt hodině, kdy si ´smolař dne´ Hula místo odkopu srazil Polákovu střelu do vlastní brány – 0:1. Odpověď měl na kopačce Janek, ale v zakončení pohořel. Napravil to po necelé půlhodině hry, kdy pomezní ´pustil´ ofsajd a Janek tváří v tvář Freiovi uspěl – 1:1. V rozporu s pravidly inkasovaný gól hosty rozhodil, než se zkoncentrovali, prohrávali po podobné akci gólem Mifka 2:1.

V závěru poločasu ale Postřekov zahrával trestný kop, na který si naskočil Polák, a míč po jeho hlavičce skončil za Veberovými zády – 2:2. Klenečský Hula, který Poláka střežil, podle autora gólu míč nezasáhl, jak jsme mylně uvedli v novinách. Poté si ještě z domácí obrany udělal ´trhací kalendář´ rychlý Landrgott, ale výsledkem byl pouze roh. Po jeho rozehrání se k hlavičce dostal Němec, jenže Veber byl u tyče včas a míč lapil. V závěru napínavé třičtvrtěhodinky ještě Polák trefil tyč klenečské svatyně.

Druhý poločas nabídl spíše boj s řadou tvrdých zákroků. Doplatilo na to Klenčí. V době, kdy jeho tlak sílil, dostal se do úniku Polák a stoper Sokol jej zastavil faulem zezadu, za což musel v 72. minutě do sprch. Trest přišel ihned. Po Vavříkově trestném kopu se míč odrazil k Polákovi a ten ze strany zavěsil – 2:3. Když pak hosty podržel Frei a totéž udělal na druhé straně při ložence Landrgotta Veber, slavili hosté.

Spartak Klenčí: Veber – Osvald, Hula (70. Čipera), Sokol, J. Čech, Hromník, Ledvina, V. Čech, Houdek, Janek, Mifek.
Sokol Postřekov: Frei – V. Královec, Kuželka, Němec, O. Cibulka, Steinberger, Vavřík, V. Královec, Ledvina (85. Bartoň) – Landrgott (87. Karlík), Polák (70. Kreuz).

ŽK: 1:5; ČK: 1:0 (P. Sokol) Diváků: 200.