FK Staňkov – TJ Chodský Újezd 0:2 (0:0)
Dres Staňkova ani v nouzi nejvyšší ještě stále neoblékají všichni, kteří by mohli a měli, takže kouč Kožíšek musí improvizovat, ze záložníků dělat obránce nebo útočníky a z toho pramení chyby v obraně a žalostná koncovka.

Přitom byl Staňkov v úvodu duelu s pátým celkem tabulky aktivnější, na centry Brychcína ale nikdo nedosáhl, stejně jako chybělo zakončení jinak pěkné kombinace ve 13. minutě. Až pak se osmělili i hosté, kteří prostřednictvím rychlých Piklů, Petra a Ladislava, hrozili smrtícími brejky. Ve 28. minutě po rohu domácích hosté výkopem poslali do šance P. Pikla, který si poradil s trojicí obránců, ale mířil vedle branky. V závěru nejprve soupeře zatlačili domácí, ale výsledkem byl jen trestný kop Kubiny a Hruškův gól neuznaný pro ofsajd. Poté ještě zahrozili hosté.

Úvodní minuty druhé půle naznačily, že hosté jsou daleko lepší směrem dopředu než vzadu. Jejich nejistá obrana zažila při náporu Staňkova horké chvíle a Vrba byl blízko gólu, jenže Slivoně vytáhl výborný zákrok. Po deseti minutách však nápor opadl a hosté znovu začali zlobit. Ve vyložených šancích se ocitli P. Pikl a Trejbal. Rozhodlo se dvacet minut před koncem, kdy rychlý kontr hostů zastavil faul. Po trestném kopu a závaru se k míči dostal P. Pikl a zblízka nedal Marcelovi šanci – 0:1. Domácí se vrhli do útoku, jenže Zahoř atakován Piklem přišel o míč a hostující útočník zakončil nájezd gólem – 0:2. Snaha domácích v závěru, to už na hřišti běhalo v dresu Újezdu pět Piklů, byla planá.

FK Staňkov: Marcel – Brychcín, Štverka, Dolejš, Zahoř – Farkaš (77. Voves), Bozděch, Kubina, Výrut – Vrba, Hruška.
TJ Chodský Újezd: Slivoně – L. Pikl st., L. Pikl ml., J. Pikl, P. Pikl, Jílovec (77. P. Pikl st.), Trejbal, Vyskočil (83. Dufka), Vejvoda, Opava, Beneš.