TJ Sokol Pačejov – FK Staňkov 1:3 (0:0)
Domácí kouč Vašica postrádal Bokra, Peloucha a Cikána, k dispozici už byl ale Dytrt z Bolevce. Hosté, kteří přes zimu sháněli posily, kde se dalo, na tom však kvůli zraněním byli ještě hůř, takže se museli opřít o ´veterány´ Koriťáka, Štverku a Kuklu, jehož v 75. minutě střídal prezident klubu Kucharič.

Úvod utkání byl z obou stran opatrný s minimem šancí. Poprvé se zajiskřilo před domácí brankou ve 20. minutě, kdy se po střele hostujícího Hrušky dostal k odraženému míči Voves. Než však nikým neatakován stihl balon poslat do branky, brankář Kozlík skokem loženku bravurně zlikvidoval. Domácí mohli jít do vedení po půlhodině hry, ale Pavelce vychytal brankář Marcel. Do šaten se tak šlo za bezbrankového stavu.

Druhý poločas začali lépe hosté. V 50. minutě se po centru Zahoře před bránu strhla mela a domácí stoper Žák si hlavou nešťastně srazil míč do vlastní branky – 0:1. Hosté se z vedení neradovali dlouho. V 58. minutě Žák svoji chybu napravil. Jeho střelu ještě Marcel vyrazil, ale na dorážku Kubaně byl krátký – 1:1. O vítězi vyrovnaného utkání rozhodla 85. minuta, kdy Kubina z penalty poslal Staňkov do vedení – 1:2. Domácí se vrhli do útoku, ale v samém závěru si na Hruškův ostrý centr naběhl do otevřené obrany Vrba, zpracoval si těžký balon a podstřelil Kozlíka – 1:3.

V sobotu od 14:30 hodin hrají Staňkovští doma, kde je v 17. kole čeká další těžký soupeř, druhý celek tabulky, Luby.

Pačejov: Kozlík – M. Kubaň (85. Vavřička), Žák, Polena, Pavelec – Hlůžek, Klásek, Panuška, Dytrt, Ticháček, J. Kubaň. Na střídání: Kalčík, Hosnedl. Trenér: Vašica.
Staňkov: Marcel – Bozděch, Dolejš, Štverka, Koriťák – Zahoř, Kukla (75. Kucharič), Kubina, Vrba – Hruška, Voves. Na střídání: Jánský. Trenér: Kožíšek.
ŽK: 3:2. HR: Vocelka – Šlauf, Šimek. Diváků: 130.