Ch. Planá – Staňkov 4:2 (2:1)
Obě mužstva se v úvodu utkání zaměřila více na obranu. Opatrný začátek ´uťala´ 19. minuta, kdy Ryška poslal domácí do vedení. Slavoj se z něj však dlouho neradoval. Ve 31. minutě se prosadili hosté a Kubina srovnal na 1:1. Slavoj si vzal ještě do přestávky vedení zpět, když se ve 41. minutě po akci Ovčačíka trefil přesnou hlavičkou Chval.

Po přestávce už měli domácí navrch a svou převahu vyjádřili v 54. minutě, kdy zakončovala posila z divizních Mariánských Lázní Kabelák – 3:1. O deset minut později už to bylo zásluhou Ovčačíka 4:1 a Slavoj měl v utkání jasně navrch. Nic na tom nezměnil ani proměněný pokutový kop Brychcína, kterým hostující borec upravil dvacet minut před závěrem stav na konečných 4:2.

„Z naší strany velmi povedené utkání. Hodně nám pomohli kluci z Mariánek, ale na vítězství má zásluhu celé mužstvo. Do druhého poločasu jsme šli s cílem zjednodušit hru, protože nám kombinace moc nešla, a to se nám vyplatilo. Musím všechny hráče pochválit, plnili, co jsme si řekli v kabině, byl to zase z těch lepších výkonů. Mám radost, že se nám daří herně i výsledkově. Dostali jsme se na kontakt týmům před námi a budeme bojovat až do konce soutěže," hodnotil utkání trenér Slavoje Chodová Planá Saša Suk.

Branky: Chval, Kabelák, Ovčačík, Ryška – Brychcín, Kubina. HR: Janda. ŽK: 2:2. Diváci: 75.⋌(hla)