Dukla Cup se hrál na polovinu hřiště, se sedmi hráčkami v poli a systémem každý s každým. Domažličanky tak dostaly na umělce v sousedství hlavního hřiště příležitost poměřit síly se soupeřkami ze slavných klubů. A nevedly si vůbec špatně. Hned na úvod s chutí hrající Domažličanky porazily domácí Duklu 3:0, zvítězily nad Bohemians 1:0, a když s přehledem zdolaly i druhý tým Dukly 4:0, z očekávaného otloukánka byl náhle postrach klání. Dobrý taktický výkon domažlická děvčata podala i proti Spartě, od které ale nakonec utržila jedinou porážku toho dne – 1:2.

Fatální následky pro konečné pořadí měla bezbranková remíza s Jabloncem. Ta svěřenkyně trenérů Vlčka a Baumanna stála v součtu první příčku. Dukla totiž zvítězila nad Spartou, a tím turnaj vyhrála, Sparta skončila druhá. Avšak i třetí místo je pro Jiskru velký úspěch, který díky nejmenšímu počtu obdržených branek podtrhlo navíc individuální ocenění pro Natálii Zámostnou, nejlepší brankářku klání.

„Holkám se povedl dobrý vstup do turnaje. S Duklou hrály s chutí, těžily ze standardek, dařilo se v zakončení. Na Jablonec měly také, ale pod dojmem předešlých výher ho trochu podcenily. S Bohemkou se děvčata dostala z útlumu a zápas si užila. Sparta byla lepší, tlačila nás, ale holky hrály dobře takticky, vzadu na jistotu a na brejky, kdy jeden proměnily," přibližuje průběh zápasů trenér Antonín Vlček. Ten byl s umístěním i výkony fotbalistek Jiskry spokojen. „V lize se holky pořád utkávají s o rok staršími soupeřkami, teď se konečně mohly porovnat s vrstevnicemi. Oproti minulému ročníku turnaje, kdy jsme z osmi skončili šestí, byl vidět ohromný kus práce, který se v Domažlicích za ten rok udělal. Poděkovat musím i kolegovi Petru Baumannovi, bez něhož by to nešlo, a samozřejmě jeho ženě Hedvice za opět skvělý servis," dodává Vlček.

V přátelské atmosféře pořádaným turnajem na Dukle potvrdili pověst ´domáckého´ klubu. Nikdo nedělal vědu z toho, že se ve vedlejší kabině chystali svěřenci trenéra Kozla na duel s Plzní.

Jiskra Domažlice: N. Zámostná – V. Kouříková, A. Váchalová, M. Kubalová, P Maierová – L. Baumannová, D. Paidarová, A. Strádalová, D. Vlčková, V. Kudrnová – Š. Krutinová, A. Smolíková. Trenéři: A. Vlček, P. Baumann. Vedoucí družstva: H. Baumannová.