SK Klatovy – Jiskra Domažlice 2:2 (1:1)
Utkání začalo pro hosty velmi dobře, když Korelus vysunul klasickou ´českou´ uličkou mezi beky Tumpacha a ten pod padajícím brankářem poslal Jiskru do vedení – 0:1. Domácími tato branka otřásla. V 16. minutě dostal od Hojdy míč do vápna Tumpach, vybíhající brankář Klatov jej srazil, ale sudí překvapivě pískal faul na brankáře.

Domácí se pomalu otřepali z úvodního šoku a stále častěji zaměstnávali obranu Jiskry s Krutinou v brance. V 23. minutě srazil Stróž na poslední chvíli centr směřující na volného hráče v pokutovém území hostů. Ve 29. minutě se domácí dočkali vyrovnání, když Krásný dostal ideální míč do běhu a obstřelil Krutinu – 1:1. V 33. minutě měl na kopačce gól hostující Konůpka, ale zbrkle přestřelil. Tamtéž šla střela Buršíka o chvíli později. Šest minut před koncem poločasu přestřelil ve velké šanci domácí Javorský. Poslední slovo v první půli měl Tumpach, ale trefil jen brankáře.

Do druhé půle šli domácí s odhodláním zvrátit výsledek na svou stranu. Jiskra pozorně bránila a vyrážela k rychlým kontrům. V 55. minutě se hnal do šance domácí Cibulka, ale Straka včas vyběhl. V 64. minutě běžel Krásný sám na Straku, který jej zřejmě fauloval, ale ani tentokrát sudí penaltu nepískl. O tři minuty později poslal Konůpka prudký centr do malého vápna a tam se důrazem prosadil Svoboda – 1:2. V 81. minutě zastoupil jeden z domácích brankáře už překonaného Konůpkou a srazil střelu na roh. Domácí pak vrhli všechny síly do útoku. Obrana hostí odolávala až do 90. minuty, kdy poslední centr z trestného kopu vrátil Javorský hlavou zpět do vápna, Harmády sice míč netrefil, jak chtěl, ale ten přesto skončil u levé tyče Strakovy branky – 2:2.

V penaltovém rozstřelu byla úspěšnější domažlická Jiskra, když brankář Straka zneškodnil dva pokutové kopy klatovských exekutorů.⋌(for)

Ohlasy po utkání:

„Po utkání na Petříně nás čekal soupeř z nejtěžších. Do Klatov jsme jeli s cílem neprohrát, aby se nám domácí nepřiblížili v tabulce na dostřel. Hrál se dobrý zápas, nechyběly pěkné akce, tvrdé, ale férové souboje. Domácí jsme zpražili rychlým gólem a dalších cca dvacet minut jsme byli lepší. Bohužel se nám nepovedlo vstřelit druhý gól, který by domácí asi těžko vstřebávali. Sudí nepískl jasnou penaltu po faulu brankáře na Tumpacha. Na druhé straně to asi kompenzoval po zákroku Straky na pronikajícího Krásného. Škoda že se nám nepodařilo ubránit standardku Klatov v poslední minutě. Vzhledem k vývoji utkání je dělba bodů spravedlivá. V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější, kdy se potvrdila kvalita našich brankářů. Máme asi nejvyrovnanější dvojici brankářů v soutěži. Oba dodávají velký klid spoluhráčům před sebou," shodli se trenéři dorostenců Jiskry.