Cheb – Tachov 2:6
Tachovský Habart s pomocí teče jednoho z obránců Chebu poslal svůj tým brzy do vedení. Následně se ale začala projevovat na hostech mistrovská kocovina. Snaživě hrající Cheb přetočil skóre na svoji stranu a otevřeným fotbalem společně s Tachovem bavil přihlížející diváky. Domácím ale postupně začaly docházet síly, čehož vítěz divizní skupiny A využil, a postupně nasázel Chebu pět branek. Nemuselo zůstat jen u nich. Hosté si vypracovali i další tutovky, které nicméně nedokázali přetavit v gólovou radost.
Poločas: 2:2. Branky: 9. T. Rolník, 23. Lacina – 6. a 67. Habart, 39. Knakal z PK, 51. Dvořák, 58. Matas, 75. Žemlička. Rozhodčí: Langmajer. ŽK: 3:1. Diváci: 150.
Tachov: Houdek – Tušl, Matas, M. Knakal, Viterna (34. Ruda) – Habart, P. Šácha, Hudec (71. M. Šácha), Folejtar – Sadílek (59. Kovařík) – Dvořák. Trenér: Zdeněk Michálek.

Rokycany – Doubravka 2:0
Senco mělo sice po většinu utkání míč pod kontrolou, ale přes pevnou rokycanskou obranu se nedokázalo přiblížit k domácí svatyni. Rokycanští se dostali do vedení po rohovém kopu, kdy se v závaru zorientoval nejlépe Procházka a dotlačil míč za záda Vilda. Domácí mohli své vedení následně navýšit, nicméně Krčál netrefil z blízkosti prázdnou branku. Jistotu vítězství dal Rokycanům až na konci opět Procházka, jenž se nemýlil z pokutového kopu.
Poločas: 1:0. Branky: 35. a 90. z PK Procházka. Rozhodčí: Vrchota. ŽK: 1:2. Diváci: 150.
Rokycany: Vild –
P. Aubrecht, Procházka, Hlavsa, Krčál – Dobiáš (84. Špic), Černý, Hereit, Spěváček (72. Kropáček) – Like (89. Klír), Heller (67. Mariánus). Trenér: Pavel Aubrecht.
Doubravka: Bouzek – Chvojka (33. Ungr), P. Knakal, Novák, Krejčí – Filipec, Petrželka, Morávek, Sýs (68. Zajíček) – Kuťák, Vyleta. Trenér: Pavel Vaigl.

Milevsko – Klatovy 2:1
Klatovští nezačali zápas dobře a po dvaceti minutách hry prohrávali, když se z dálky prosadil Dvořák. Domácím se navíc podařilo po pauze navýšit svůj náskok zásluhou Komárka, který se z penalty nemýlil. Druhá branka Milevska přinesla zlepšení herního projevu nováčka divize, jenž přinesl kýžené ovoce. Střelu Krásného dorazil za záda gólmana Milevska číhající Janda. Další gólové příležitosti si hosté na jihu Čech už nevypracovali.
Poločas: 1:0. Branky: 22. Dvořák, 47. Komárek z PK – 69. Janda. Rozhodčí: Aubrecht. ŽK: 2:1. Diváci: 100.
Klatovy: Opl – Žáček, Janda, Mészáros, Lukeš – Dolanský (46. Krásný), Kotrba (72. Cibulka), Jůda (84. Vítovec), Kadlec – Bezděk, K. Krejčí. Trenér: Milan Dejmek.

Hořovicko – Sušice 2:1
Sušičtí se většinou utkání trápili a jen těžce se dostávali na polovinu soupeře. Domácí se ujali vedení po pokutovém kopu, který proměnil Hájek. Pojistku Hořovicka přidal ve druhé části po chybě sušické defenzívy Zítek. Sušice začala více útočit po vyloučení domácího Beža. Z přesilovky se jí podařilo vytěžit snížení, o které se postaral pět minut před koncem po přihrávce ze strany Kočí. Víc toho hosté v utkání nestihli.
Poločas: 1:0. Branky: 18. Hájek z PK, 54. Zítek – 86. Kočí. Rozhodčí: Rejžek. ŽK: 2:1. ČK: 1:0. Diváci: 100.
Sušice: Gill – Kysilka, Kodýdek, Matějka, Fuchs – Linhart, Páleník, Hrach (60. Králík), Skála (65. Skála) – Vrhel, Kočí. Trenér: Jan Staněk.

16. Sušice⋌ 28  4 3 3 18 37:81 21

Ostatní výsledky 28. kola: Zličín – Aritma 1:2 (1:2, 40. Macek – 28. a 37. Müller), Mariánské Lázně – Čížová 2:0 (1:0, 25. Cinkanič, 54. Chval), Táborsko B – Malše Roudné 2:0 (2:0, 3. Presl, 39. Surynek), Karlovy Vary – Český Krumlov 1:1 (PK: 3:5, 1:0, 25. Nerad – 70. Dvořák).