Domažlice – Zápy 2:0

Jiskra se od úvodního výkopu snažila o kombinační hru a nebezpečná zakončení. Domácí se mohli dostat do vedení už v 8. minutě, Bauer však hlavičkoval jen těsně vedle Bojčukovy branky. A tak se skóre poprvé měnilo až ve 29. minutě, když se po centru Hrubého trefil z pravé strany Petr Hošek.

Krátce po změně stran se Chodové radovali podruhé. V 54. minutě se z bezprostřední blízkosti před svatyní hostí prosadil Marek Bauer.
Středočeši si cestu za bodovým ziskem definitivně uzavřeli v 63. minutě, kdy Baloun zatáhl za záchrannou brzdu a poslal na zem unikajícího Došlého, který by jinak šel sám na branku Záp. Hostující obránce tak viděl červenou kartu.

Jiskra si ve zbytku utkání i přes snahu hostí vedení udržela a vybojovala tak velmi cenné vítězství.

Další utkání čeká Domažlice už ve středu, kdy se ve vloženém 33. kole představí na půdě vedoucích Bohemians.

„Podali jsme poctivý výkon a od první minuty jsme šli za vítězstvím. Zaslouženě bereme tři body," byl po utkání spokojený kouč Domažlic Stanislav Purkart.

Poločas: 1:0. Branky: 29. Hošek, 54. Bauer. ŽK: 4:1. ČK: 0:1 (63. Baloun). Rozhodčí: Vít – Novák, Lavrenčíková. Diváci: 250.

Domažlice: Ticháček – Hrubý, Tůma, Bauer, Bárta – Špírek (89. Vojtko), Javorský, Mužík, Roubal (86. Chocholoušek) – Došlý (74. Leitl), Hošek.

18. Meteor Praha⋌ 23  2 1 5 15 24:54 13

Ostatní výsledky 23. kola: Chrudim – Chomutov 1:0 (0:0, 61. Adámek), Vltavín – Benešov 0:1 (0:0, 49. Svoboda), Králův Dvůr – Admira Praha 0:2 (0:2, 37. Tenkl, 39. Mošna), Meteor Praha – Bohemians Praha 0:1 (0:0, 85. Kocourek), Převýšov – Písek 2:1 (1:1, 41., 90+3. Vlkanova – 5. Němec), Jirny – Štěchovice 0:0 (8:7 PK), Union 2013 – Vyšehrad 2:3 (0:3, 64. Žalman, 66. Bastin – 24. Kalaš, 30. Macháček, 37. Kratochvíl), Louňovice – Čáslav 2:1 (0:0).