„Byl to další zápas, který jsme prohráli o gól. V Jirnech je to vždy spíše boj než fotbal. Je tam malé hřiště a domácí, jako již tradičně, hráli velmi agresivně," říká kouč Jiskry Stanislav Purkart.

„V prvním poločase jsme však hráli velmi dobře. V osobních soubojích jsme domácím stačili, Milan Braun navíc vstřelil branku. Měli jsme ještě další šance, Špírek například trefil břevno," popisuje Purkart průběh utkání.

„Do druhé půle jsme hráče nabádali, aby pokračovali ve stejném stylu, aby hráli aktivně a ne jen bránili. Bohužel se ale stal přesný opak. Ubrali jsme na agresivitě a po zbytečných ztrátách dvakrát inkasovali," lituje kouč.

Jirny díky brankám Pokorného a Nečase utkání ve druhém poločase otočily. Domažlice tak v třetiligové tabulce klesly na páté místo.

Další utkání čeká Chody už zítra, kdy se hraje celé vložené 34. kolo. V něm Jiskra doma hostí od pěti hodin mužstvo z Písku. „Nedělní utkání nás stálo hodně sil, a tak před těžkým zápasem s Pískem budou hráči především regenerovat," uzavírá Stanislav Purkart.