SK Union 2013 – J. Domažlice A 0:3 (0:1)
Za sychravého počasí se oba soupeři v úvodu ´hledali´ a hra byla k nelibosti diváků plná nepřesností. Po čtvrthodině se iniciativy chopili hosté, avšak gólman Nguyen domácí podržel. Snaha hostů vyústila v branku ve 20. minutě. Na vysoký míč po dalekonosném trestném kopu Mužíka si v šestnáctce naskočil Braun a poslal Jiskru do vedení – 0:1.

Ve 22. minutě se hosté marně dožadovali penalty za hru rukou domácích. Union se do ojedinělého ohrožení branky dostal ve 25. minutě, ale Janda z trestného kopu zpoza šestnáctky mířil nad. Před koncem první půle se po rohu Jiskry hnal do brejku domácí Janda, ale Roubal zmařil rodící se šanci hned v zárodku, byť za cenu žluté karty. Ve zbylých minutách hosté ustáli pokus Unionu o nápor.

Druhou půli začali Chodové skvěle. Po výkopu domácích získal Leitl na půlce míč, posunul jej do strany na Došlého, ten pronikl do šestnáctky, nacentroval na druhou stranu malého vápna, kam si naběhl Braun, a zvýšil vedení Jiskry na 0:2. Rychlý gól domácími otřásl. V 50. minutě mohl Braun potrestat jejich chybu v rozehrávce, ale zakončil vedle. I poté domácí produkovali velkou řadu nepřesností, ale Roubal, Braun ani Došlý v šancích neuspěli většinou kvůli ofsajdu. Po hodině hry domácí zahrozili, centr nezmara Jandy však skončil v naruči Švihoříka. O tři minuty později došlo po dlouhém autovém vhazování k závaru v šestnáctce hostů, ale bez následků.

V dalších minutách se domácí snažili hrát, což hostům vyhovovalo, a ti vyráželi do brejků. Planá snaha domácích se ale postupem času změnila v křeč. Osm minut před koncem Mužík pěknou kolmicí vysunul středem Došlého a ten udělal, co od platného útočníka fanoušci Jiskry čekají. Vrhl se neohroženě do šestnáctky soupeře, obešel gólmana a chladnokrevně zakončil – 0:3.

Ohlasy po utkání:
„Od úvodní branky Milana Brauna po dvaceti minutách hry jsme už měli zápas pod kontrolu. Mužstvo musím pochválit, do puntíku splnilo, co jsme si před zápasem předsevzali. Ve zbývajících třech kolech hrajeme dvakrát doma (Přehýšov, Louňovice) a jedeme do Prahy na hřiště posledního Meteoru. Máme všechno ve svých rukou," říká domažlický trenér Stanislav Purkart.

SK Union 2013: Nguyen – Živnůstka, Gazdík, Macháček, Rozsévač, Nobst, Janouch (76. Mejstřík), Motyčka, Věchet (67. Průcha), Janda, Mokošín. Trenér: Viktor Pařízek.
Jiskra Domažlice A: Švihořík – Tůma (78. Chocholoušek), Bauer, Mužík, Braun, Bárta, Leitl (88. Vojtko), Roubal (90. Hošek), Hrubý, Došlý (86. Špírek), Javorský. Trenér: Stanislav Purkart.
Branky: 20. Braun, 46. Braun, 82. Došlý. ŽK: 2:1 (66. Janouch, 67. Nobst – 40. Roubal). HR: Matějček. Diváků: 246.