Čáslav – Domažlice 1:0 (0:0)
Od úvodního hvizdu se na čáslavském pažitu hrálo vyrovnané a otevřené utkání z obou stran. Jiskra musela ve 33. minutě střídat zraněného Pavla Javorského, kterého ve středu zálohy nahradil Špírek.

Utkání směřovalo k bezbrankové remíze a penaltovému rozstřelu, jenže v 94. minutě rozhodl brankou z dorážky domácí Vacek.

Chodové tak nezískali ani bod a v tabulce ČFL klesli na páté místo.

„Nechat si dát branku těsně před koncem je trestuhodné. Mužstvo jako my musí takový zápas dohrát úplně jinak," neskrýval zklamání kouč Jiskry Stanislav Purkart.

Branka: 90+4. Vacek. ŽK: 1:1. ČK: 0:0. Rozhodčí: Martínek – Poživil, Trešlová. Diváci: 200.

Domažlice: Ticháček – Hrubý, Tůma, Chocholoušek, Bárta – Leitl (78. Vojtko), Mužík, Javorský (33. Špírek), Braun, Došlý (60. Roubal) – Hošek.

Ostatní výsledky 24. kola:
Bohemians Praha – Louňovice 3:1 (2:0, 21., 52. Sedláček, Volek – 50. Hejný), Písek – Meteor Praha 1:0 (0:0, 86. Němec z PK), Chomutov – Union 2013 0:0 (8:7 PK), Vyšehrad – Převýšov 1:1 (1:1, 4:3 PK, 31. Macháček z PK – 34. Doležal), Admira Praha – Vltavín 0:2 (0:2, 18. Krolop z PK, 28. Podzimek), Štěchovice – Chrudim 0:0 (4:3 PK), Benešov – Jirny 3:1 (1:1, 28. Zákostelský, 51. Preisler, 59. Vorel – 24. Pávek), Zápy – Králův Dvůr 4:2 (2:2, 16. Svoboda, 21., 66. Lukashov, 78. Putz – 35. Šípek, 43. Krbeček).