TJ Zruč – FC Dynamo H. Týn 0:1 (0:0)
První větší šanci měli hosté, ale Falout místo razance volil efektní patičku, se kterou neměl brankář domácích problém. V 16. minutě skončil trestný kop Staroby těsně vedle a ve 32. minutě nad brankou domácích. Mezitím musel hostující gólman projevit svoje kvality, když likvidoval ve 28. minutě samostatný nájezd domácích. Minutu na to stálo při hostech štěstí, když míč z hlavy domácího hráče jen těsně minul jejich odkrytou branku. Ve 37. minutě přece jen domácí dopravili míč do branky, ale hlavní rozhodčí na pokyn asistenta branku pro ofsajd neuznal. První poločas tak skončil bez branek.

Druhý poločas byl na zajímavé momenty bohatší. Již ve 46. minutě vyhlavičkovával domácí hráč míč směřující do branky a v 61. minutě ji střela Čedíka jen těsně minula. V 54. minutě po průniku Doležala hlavičkoval Falout, ale brankář kryl. V 59. minutě šel Kordule sám na brankáře domácích, ale svoji šanci neproměnil. Pak přišly momenty, při kterých vynikl gólman FC Dynamo. V 64. minutě reflexivně vyrazil střelu z bezprostřední blízkosti a v 72. minutě kryl nebezpečnou střelu ze střední vzdálenosti. Potom už následovaly jen šance hostí. V 74. minutě vyslal umístěnou střelu Šorna, a umožnil tak vyniknout domácímu brankáři. Následně v 76. minutě viděli diváci pohlednou akci po ose Blacký – Falout, ale posledně jmenovaný nezakončil. A pak přišel rozhodující moment zápasu. Čedík poslal přihrávku přesně na nohu Staroby, který ze vzdálenosti šestnácti metrů perfektně trefil a přímo z přihrávky poslal míč do sítě tentokrát bezmocného brankáře domácích. V 81. minutě postupoval Falout sám na domácího gólmana, ale díky nedůrazné koncovce se skóre neměnilo. V 82. minutě hlavičkoval Tomáš Šindelář těsně vedle branky domácích. Poslední šanci měl v 89. minutě Pinc, který šel sám na brankáře, ale zvlhlý střelecký prach mu nedovolil skórovat.

O velikonoční neděli od 15.00 hodin hostí FC Dynamo na hřišti ´u kruháče´ Spálené Poříčí, které osm kol neprohrálo. Na podzim Týnští vyhráli 0:1. Dá se očekávat bitva, na kterou jsou zváni příznivci dobrého fotbalu.⋌⋌ (hf)

Zruč: Hodan – Král O., Musil, Trnka, Polák (71. Nosek), Jelínek, Husník, Král A., Lauko, Egermaier (65. Mašek), Eisenhammer.
Horšovský Týn: Novák – Šindelář R., Staroba, Čedík (89. Bozděch), Šorna, Kordule, Doležal, Šindelář T., Pinc, Blacký, Falout.
HR: Kulhánek, as. Filinger, Velíšek. ŽK: 1:1. Diváků: 150.