Soustředění se pod vedením Oldřicha Timury, Josefa Dufka a Vojtěcha Knopfa zúčastnili Patrik Dufek, Ivan Major, Miroslav Hojda, Jakub Korelus, Lukáš Svoboda, Pavel Vondraš, Milan Smazal, ze starších Tomáš Dvořák. Poslední den přijeli i Dominik Strož a zraněný David Žák.

Mladí fotbalisté absolvovali dva tréninky na ´umělce v Domažlicích denně, po večeři na hotelu sledovali živě zápasy českých zástupců v pohárové Evropě, došlo i na video pro rozbor herních situací a turnaj v ping pongu a na playstationu.

„Soustředění jsem pojal v herním duchu. Zaměřili jsme se na zrychlení našich útočných akcí a zlepšení kombinace mezi jednolivými posty," uvedl trenér Oldřich Timura. Toho zklamala slabá účast hráčů, kterou hodně poznamenaly zdravotní komplikace. Omluveno bylo celkem deset hráčů z mladšího i staršího dorostu.

Dorostenci absolvovali v rámci soustředění několik přípravných zápasů:

Jiskra Domažlice – Sokol Postřekov 10:1 (4:1)
V sobotu Jiskra odehrála přátelský zápas s dorostem Postřekova. Tým po domluvě se soupeřem doplnili starší dorostenci Martin Buršík, Tomáš Dvořák a v obraně si zahrál i Vojtěch Knopf.
Jiskra Domažlice: Kupilík, Knopf, Korelus, Dvořák, Smazal, Major, Dufek, Hojda, Buršík, Svoboda, Vondraš. Branky: Dufek 5, Hojda 3, Svoboda, Vondraš.

Jiskra Domažlice – Chamer Land U 17 7:3 (1:2)
Do nedělního zápasu s kvalitním soupeřem nastoupili Domažličané unaveni a oslabeni o Jakuba Koreluse, který nedohrál zápas s Postřekovem pro zranění kotníku.

Začátek domácí zvládli a brzy se ujali vedení 1:0, když do prázdné branky po parádní sólové akci a přihrávce Dufka se trefil Svoboda. Domácí dál drželi balon a kontrolovali hru. Ale soupeř se zatáhl do obrany a spoléhal na rychlé protiútoky. Ve 30. minutě po dlouhé přihrávce za obranu a chybě Kupilíka srovnal na 1:1, a když ve 38. minutě hosté rozehráli rohový kop, skončil po závaru v pokutovém území balon v brance Jiskry – 1:2.

Začátek druhého poločasu Jiskře vyšel znamenitě. Po dvou minutách hry srovnala na 2:2, když se v pokutovém území uvolnil Svoboda. O tři minuty později se po rychlém protiútoku soupeř ujal vedení – 3:2, ale brzy poté se po paráním sólu dostal do zakončení Dufek a vyrovnal – 3:3. Od této doby začali domácí soupeře přehrávat a vytvářeli si hodně šancí. Po rychlé kombinaci ve středu hřiště a přihrávce do křídla se do vápna dostal Dufek a připravil branku pro Konůpku, který neměl problém se zakončením – 4:3. V 55. minutě se individuálně u postraní čáry předvedl Svoboda, když se uvolnil přes dva bránící hráče a ve vápně našel Vondraše, který s jistotou zakončil – 5:3. V 68. minutě se dočkal hattricku dobře hrající Svoboda – 6:3. Na konečných 7:3 upravil v závěru Konůpka.

„Zápas se nám povedl a já jsem s hrou všech hráčů velmi spokojen. Myslím si, že jsme hráli moderní fotbal s velkým počtem brankových příležitostí, kdy se v koncovce zmýlila snad většina hráčů týmu," dodal Timura k utkání, které pomohl domluvit Ivan Major.

Jiskra Domažlice: Kupilík, Major, Čadek, Šrámek, Smazal, Kobes, Dufek, Hojda, Konůpka,Svoboda, Vondraš.
Branky: Svoboda 3, Konůpka 2, Vondraš, Dufek.

Zápasem se zástupci fotbalové velmoci soustředění Jiskry skončilo. „Rád bych poděkoval majitelům a personálu Hotelu Game za perfektní zázemí a příjemný pobyt. Měli jsme k dispozici nadstandardní podmínky včetně masáží a možnosti využití flipchartu, u kterého jsme trávili večery rozebíráním herních situací. Dále bych ještě poděkoval Vojtovi Knopfovi a Josefu Dufkovi, kteří s námi absolvovali soustředění a moc mi pomohli. Soustředění splnilo svůj účel, i když jsme se nezúčastnili všichni," dodal závěrem Timura.