Rozvadov – FC Dynamo H. Týn 2:1 (1:0)
Od úvodního hvizdu měli navrh domácí. Divákům předváděli pohledné akce, ale bez gólu. Do šancí se dostali Viterna, po něm Mráček a Janoušek. Jejich střely postrádaly přesnost. Po čtvrhodině se ukázali i hosté. Rovněž bez úspěchu. Domácí Janoušek mohl skórovat ve 25. minutě, ale jeho levačka našla pouze rukavice brankáře Nováka. Na druhé straně pálil těsně vedle tyče Pinc.

O tři minuty později si zaběhl za beky Týna Čížek, ale střela skončila v náručí týnského gólmana. Nedali ani Kabourek a Hutta. Šest ninut před půlí se domácí dočkali. Ostrý míč tečoval hlavou Čížek a otevřel skóre šlágru kola – 1:0. Po něm ještě mohl navýšit Slowik, ale střela šla mimo tyče.

Druhých pětačtyřicet minut začali lépě Týnští. V 54. minutě musel domácí gólman Benda místo odkopu zahrát hlavou, míč se dostal k hostům a Kordule zblízka vyrovnal – 1:1. Svěřenci trenéra Chady pokračovali v pouťovém tempu a kdyby Pinc měl více štěstí a klidu, mohli jít do vedení hosté. Rozvadov se ale vzchopil a Janoušek dvakrát zaměstnal Nováka. Tentýž útočník v 70. minutě neuspěchal akci, našel na malém vápně Čížka a ten poslal svůj tým do vedení – 2:1.

Horšovský Týn se pokusil o vyrovnání, ale tři pokusy Staroby z trestných kopů skončily nezdarem. Dvě minuty před koncem nedal ani domácí Mráček. V poslední minutě šlágru kola neuspěl ani při poslední standardce zápasu opět Staroba. ⋌(syk)

TJ Rozvadov: Benda – Viterna, Kabourek, Bronec, Hobza, Slowik (87. Karban), Hutta (77. Horáček), Janoušek, Mráček, Čížek, Křehlík. Trenér: Miroslav Chada.
FC Dynamo H. Týn: Novák – Šindelář, Bozděch, Motejzík (60. Černík), Šorna, Kordule, Doležal, Pinc, Blacký, Falout, Staroba. Hr. trenér: Zdeněk Staroba.