Rozhodčí z Domažlicka řídili utkání v Německu

Kleinwinklarn – Uplynulou neděli se v rámci příhraniční spolupráce vydala trojice sudích z Domažlicka odřídit utkání k našim západním sousedům, naopak už v sobotu jejich němečtí kolegové odřídili utkání IV. třídy mezi Luženicemi a Koutem B. Za Domažlicko se do německého Kleinwinklarnu hrajícího soutěž, která odpovídá soutěži mezi naší II. třídou a I. B třídou vydala trojice sudích Helget, Zavadil a Vogeltanz.

18.5.2014

Rozhodčí Milan Vogeltanz.Foto: Deník/ Václav Tauer

Domácí SC Kleinwinklarn, nacházející se na posledním místě tabulky jako už jistý sestupující, přivítal vedoucí tým tabulky SC Katzdorf. Do utkání vstoupili aktivněji domácí, kteří se po necelé půlhodině prosadili. Poté se hra vyrovnala a obě mužstva si ještě do přestávky vytvořila každá dvě velké šance, domácí nastřelili tyč a břevno, hosté poté z malého vápna netrefili odkrytou bránu a pět minut před poločasem zasáhli také tyč. Domácí vstoupili aktivněji i do druhé půle a vedoucí celek svou aktivní hrou zaskočili. Vše vyústilo ve tři úniky na brankáře, avšak pokaždé bez gólové tečky. Čím více se blížil konec, tím víc začal narůstat tlak hostů, který vyústil ve vyrovnávající branku šest minut před koncem. Ve čtyřminutovém nastavení sudího Helgeta se domácí soustředili na udržení stavu, a protože hosté v samotném závěru jednu velkou šanci zahodili, došlo na dělbu bodů.

Český rozhodčí během utkání udělil dvě žluté karty domácímu celku před zraky bezmála tří set diváků. „Atmosféra byla velmi dobrá, divácká kulisa byla taková, že chvílemi skoro nebylo slyšet. Přístup obou mužstev i laviček byl velmi vstřícný. Hrálo se bez ostřejších faulů či jakéhokoli jiného excesu. Setkali jsme se zde po zápase i s rozhodčím, jenž dva týdny zpět řídil utkání Krajského přeboru Plzeňského kraje mezi Rapidem Plzeň a Startem Luby," uvedl zkušený rozhodčí Milan Vogeltanz. ⋌(zav)

18.5.2014

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 40 000 Kč Svářeči. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 40000 kč, mzda max. 50000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: sváření TIG, nerez, Fe, Al, Nutný e-mailový kontakt.. Pracoviště: Mech-tec s.r.o., 345 06 Kdyně. Informace: Josef Hejzlar, +420 379 423 139. Výroba - Výroba Elektromechanik elektrických zařízení 27 000 Kč Elektromechanici elektromechanik. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Elektromechanik, řidičský průkaz skupiny B., Nabízíme: stravenky., Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt.. Pracoviště: Plyntop plzeň s.r.o. - pracoviště domažlice, Prokopa Velikého, č.p. 661, 344 01 Domažlice 1. Informace: Marie Hanáčíková, +420 727 816 033. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 13 000 Kč Pracovníci vnitřní poštovní služby Pracovník/pracovnice v zázemí depa Domažlice (vnitřní služba). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dělené směny, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 16500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náborový příspěvek- nastoupíte-li do 31.5.2018, můžete získat náborový příspěvek 15.000,- Kč., , Náplň práce: třídění balíků na depu a příprava na jejich doručení, zadávání balíků do počítače, provádění vyúčtování s doručovateli, práce ve směnách (R+O+dělené směny 6:00-9:00 a 14:00-18:30), Požadujeme: vzdělání s výučním listem, základní uživatelskou znalost práce na PC, spolehlivost a pečlivost, fyzickou zdatnost při manipulaci s balíky do 30 kg, Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní rekreační zařízení, příspěvek na životní/penzijní připojištění, Nutný telefonický (PO-PÁ 9-15 hodin) nebo e-mailový kontakt.. Pracoviště: Depo domažlice, Cihlářská, č.p. 620, 344 01 Domažlice 1. Informace: Ivana Tučková, +420 954 391 630,605 225 856. Výroba - Výroba Strojírenští technici kontroly kvality, 30 000 Kč Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti Kontrolor ve svařovně. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Praxe v kovovýrobě, znalost technologie svařování, znalost čtení výkresové dokumentace, organizační schopnosti, zodpovědnost, komunikativnost, aktivní přístup k plnění úkolů, flexibilita, práce s PC, částečná znalost NJ vítána. Prodloužení pracovní smlouvy až na dobu neurčitou, dobré platové podmínky(dle zkušeností a znalostí), prémie. Příspěvek zaměstnavatele na stravování.. Pracoviště: Wagner metall concept k.s., Chrastavická, č.p. 165, 344 01 Domažlice 1. Informace: Jana Bradáčová, +420 379 738 512.

Šedesátý ročník tenisového turnaje Přebor Chodska – Memoriál Svatopluka Böhma

Atleti zakončí venkovní sezonu na mítinku Hvězdné házení na Chodsku

Plzeň byla lepší, ale se Spartou bere jen bod

Plzeň - Vyhrocený, vyhecovaný od začátku do konce byl páteční zápas mezi hokejovou Škodovkou a Spartou v Plzni.

Hvězdné házení ovládly největší hvězdy

Domažlice - Městský stadion Střelnice byl dějištěm atletického mítinku Hvězdné házení na Chodsku. Roli hlavní hvězdy jedenáctého ročníku naplno splnil koulař Tomáš Staněk, který překonal rekord mítinku.

Domažlice - Přijel se podívat i vítěz prvního ročníku z roku 1959 Emanuel Böhm.