FK Holýšov – FK Nepomuk 1:1 (0:0) na PK 4:2
V 7. minutě musel hostující brankář vyrážet střelu po akci domácích. Krause pokoušejícího se o dorážku obral na poslední chvíli Kalabza. Ve 34. minu zahrozili hosté, Vosyka centroval před bránu, ale domácí stoper Majlát odkopl před soupeřem na roh. O dvě minuty později po centru kapitána Nepomuku Švece Rous ve velké šanci přestřelil holýšovskou bránu.

Hned v úvodu druhého poločasu podnikl holýšovský Vítek po straně nájezd do obrany hostů a po jeho centru zahrál jeden z obránců rukou. Nařízenou penaltu proměnil střelou pod břevno Schamberger – 1:0. V 51. minutě mohli domácí svoje vedení zvýšit, když po straně utekl Kraus, obešel brankáře a vrátil pod sebe na Tyra, jeho střelu se ale hostům podařilo zblokovat. Po hodině hry si s obranou hostů pohráli ´mladé pušky´ Kraus s Vítkem, ale brankář střelu z úhlu vyrazil. Devět minut před koncem se po akci Nepomuku dostal k míči na malém vápně Viktora, který hlavičkou vyrovnal – 1:1.

O druhém bodu rozhodl penaltový rozstřel. Za domácí proměnili všichni (Trhlík, Kraus, Schamberger, Hamerník), zatímco za hosty neuspěl v první sériiVoráček a ve třetí sérii Švec. Kalabza a Ticháček dali. Dva body tak nakonec zůstaly Holýšovu.

Holýšov: Matas – Majlát, Trhlík, Zaruckij (Hamerník), Lukáš – Vrba, Tyr, Schamberger, Šobr (Chvojka), Kraus – Vítek (Vraštil). ⋌(zav)