Čekal jsem, že vás v zimě uvidíme v přípravě Viktorie Plzeň vedené novým trenérem…
„A já zase čekal, že se ozve Plzeň, protože jsem měl v Táborsku hostování jen do zimy. Ale vzhledem k velké konkurenci ve Viktorii je pro mě lepší zůstat v Táborsku, stabilně nastupovat a hrát o postup do první ligy. Takže jsem na jihu prodloužil hostování do konce sezony."

Jak se těšíte na Domažlice a na koho konkrétně?
„Na Domažlice se těším moc, ale zároveň se toho zápasu trochu obávám. Snad to nedopadne špatně a já oslavím narozeniny výhrou. Věřím, že se rozdíl mezi druhou a třetí ligou projeví, i když Domažlice se na silné soupeře umí vyhecovat, což dokázaly v poháru. Z Jiskry znám většinu, ne-li všechny kluky. Nejvíce se těším na Michala Růžičku, se kterým jsem hrával v Plzni, na Mateusze Pyrku, se kterým jsme si padli do noty za mého působení v Jiskře a samozřejmě na Martina Ticháčka v bráně."

Má Jiskra šanci napodobit Kolín, který vás porazil?
„S Kolínem to bylo na začátku přípravy. Nechci snižovat kvalitu soupeře, patří k dobrým celkům třetí ligy, ale na ten zápas dostali někteří naši klíčoví hráči volno a šanci dostali ti ze širšího kádru. V sobotu to bude o něčem jiném. Pro nás jde o generálku na Hradec Králové, kde hrajeme o čelo tabulky!"

Jaké zprávy máte o Jiskře a co z toho vás překvapilo?
„Díky tátovi a novinám, které čtu, toho vím dost. Překvapila mě zpráva o Frantovi Dvořákovi, že snad měl jít do Německa, ale podle soupisek z posledních zápasů zůstal a hraje. Vím, že přípravu v Domažlicích absolvoval hráč ze Srbska."

Fanoušci vás přes zimu mohli vídat v Zimní lize Domažlického deníku, ale předpokládám, že se začátkem ligy už není čas na nic jiného než na fotbal.
„Ano, když byl čas, chodil jsem si hrát s klukama za RSC. Soutěž jsme vyhráli, teď už budu jen z povzdálí sledovat, jestli mně Martin Šinál sebere titul nejlepšího střelce. Se začátkem zimní přípravy v Táborsku už žiju jen fotbalem. Do poloviny února jsme trénovali každý den dvoufázově, poslední dva týdny už máme tréninky jednofázové. Teď už jsme se dostali i na trávu, což je vítaná změna."