Viktoria Plzeň - Jiskra Domažlice 4:0 (0:0)

Po dvou větších šancí domácího celku v podobě hlaviček Veselinoviče a Wágnera se ve 32. minutě do šestnáctky Viktorie prosmýkl domažlický Bauer a tvrdě vypálil, Bolek však jeho ránu vyrazil. Hosté pak zatlačili domácí do vápna a k zakončení se dostal opět Braun. Jeho nebezpečný pokus Bolek vytěsnil na tyč.

Druhá půle začala průnikem Bezděka, který se jako několikrát předtím prohnal kolem Hubníka, ale Bolka zblízka neporstřelil. Pak ale začali úřadovat domácí. v 50. minutě brankář Jiskry Ticháček vyrazil Štípkův centr pouze k Rezkovi, terý balón uklidil do brány – 1:0. V 57. minutě hosté opět inkasovali. Po závaru v pokutovém území se k míči dostal důrazný Hrdlička a skóroval – 2:0. Poté se dvakrát prosadil Ďuriš. 

FC Viktoria Plzeň: Bolek - Lukeš, Chocholoušek, Končal - Hořava (46. Ďuriš), Veselinovič - Štípek, Hrdlička, Kovařík (46. Rezek) - Wágner (58. Bakoš). Trenér Dušan Uhrin.

Jiskra Domažlice: Ticháček - Pyrka, Bauer, Růžička, Bárta - Mužík, Javorský (81. Buršík) - Leitl (78. Vojtko), Braun, Petráček (73. Bláha) - Bezděk. Trenér Stanislav Purkart.

Branky: 50. Rezek, 57. Hrdlička, 69. Ďuriš, 72. Ďuriš. HR: Berka - Kubr, Fišer. ŽK: 2:0 (75. Lukeš, 76. Veselinovič). Diváci: 2038.

První zápas: Domažlice - Plzeň 0:3