Staňkov C – Osvračín B 4:4 (1:2) na PK 5:4
Úvod byl opatrný. V 15. minutě po rohu se k odraženému míči dostal hostující Mandík a gólman Staňkova Michálek se marně natahoval po jeho střele – 0:1. Vyrovnání obstaral Budín, když zužitkoval perfektní centr Hracha z pravé strany – 1:1. Remízový stav nevydržel ani minutu a hned z následného útoku hostů se hlavou trefil Rakowski – 1:2. Do poločasu mohli vyrovnat Budín, M. Topinka nebo Gabriel, ovšem selhali.

Po poločasové přestávce ´céčko´ (jak je už zvykem) zaspalo a po trefách Kouby a Skaly hosté odskočili na třígólový rozdíl – 1:4. Utkání poté směřovalo k poklidnému dohrání, kdy si hosté byli svým bodovým ziskem jisti. S tím se ovšem nechtěl smířit kouč ´baletu´ Soukup a vytáhl ´eso z rukávu´ v podobě Ondřeje Bauera rozehrávajícího se po operaci tříselné kýly, kterého poslal v 70. minutě na hřiště. A kolotoč začal… V 78. minutě po skvělé kombinaci Bauer – Budín – M. Topinka snížili domácí posledním jmenovaným na 2:4. Další útoky na sebe nenechaly dlouho čekat, většina akcí se rozjížděla právě přes Bauera. Ten v 82. minutě krásně přeloboval vyběhnuvšího hostujícího brankáře a snížil na – 3:4. Jak se správně zahrávají trestné kopy přes zeď, předvedl Bauer v 87. minutě, kdy míč precizně zapadl k tyči hostujícímu brankáři – 4:4. Zbytek utkání se už nesl v oboustranné opatrnosti.

V následujících pokutových kopech se štěstí přiklonilo na stranu domácích, kdy uspěli M. Topinka, R. Topinka, za třetí trefu v utkání získal právo pohostit svoje spoluhráče Bauer, trefil se i Hrach a rozhodl Mazour. Utkání za krásného počasí přihlíželo padesát diváků, za zmínku stojí to, že věrní fanoušci staňkovského baletu Duffek, Šimůnek a Denk po čtvrté inkasované brance znechuceně vyklidili ochozy, takže přišli o nečekaný obrat režírovaný jejich kamarádem. Utkání dobře odřídil rozhodčí Svičarský. ⋌(jb)

FK Staňkov C: Michálek – Pavlov, Mazour , Topinka R., Wegschmied – Hrach, Konvalinka, Gabriel (35. Svoboda), Decker (70. Bauer O.) – Topinka M., Budín.