Zahořany – Meclov 0:5 (0:2)
Zápas měl být také soubojem kanonýrů, domácího Pustiny a hostujícího Malíka. Lépe ´to sedlo´ druhému jmenovanému, který ve 2. minutě po centru z levé strany otevřel skóre hlavou – 0:1. V 9. minutě se po kombinaci dostal za obranu domácích Sušický a nedal brankáři Zahořan šanci – 0:2. Šance měli i domácí, jenže je nevyužili, včetně pokutového kopu nařízeného za ruku hostujícího hráče ve vápně. Do konce poločasu se zdálo, že domácí jsou lepší, ale do šancí se převážně dostávali hosté. Zakončení však bylo nepřesné nebo chyběla finální přihrávka.

Po změně stran se hrál vyrovnaný zápas až do 68. minuty, kdy po chybě domácího brankáře zvýšil na 0:3 Mayer. V tu chvíli nastala černá desetiminutovka domácích, během níž dostali ještě dva góly. Nejdříve střelou k tyči skóroval Chloupek a hned na to dorážkou uzavřel konečné skóre zápasu Škarda – 0:5. Domácí měli ještě do konce zápasu tři gólovky, jenže ani jednu nevyužili, a tak si nepřipsali ani čestný úspěch.

TJ Sokol Zahořany: Královec – Hruška, Heřman, Kest Martin, Kest Václav, Koutník, Kellner, Geiger, Adámek (Schreiner Radek), Schreiner Dominik, Pustina.
TJ ZD Meclov B: Kabourek – Černý (Koch), Hajs, Malík, Sušický, Váchal, Mayer, Beran, Škarda, Svoboda, Chloupek. ⋌(js)