SK Poběžovice – Česká Kubice 7:0 (3:0)
Právě Němec byl autorem přihrávky, po které ve 4. minutě Kabourek otevřel skóre – 1:0. Neuběhly ani další čtyři minuty a Němec střelou z patnácti metrů překonal Dolhého – 2:0. Ve 20. minutě Rybianský podrazil kubického Strejce, za což mu sudí Majerčík udělil žlutou kartu. Strejc však Rybianského slovně napadl, za což viděl červenou a svůj tým pro zbytek utkání oslabil. Poté ještě sudí vykázal ze střídačky vedoucího mužstva hostů za vyhrožování. Hosté přes oslabení zahrozili střelami Kuráže a Šinála. Příležitost Hraničáři nabídl i kapitán Poběžovic Roháč, po jehož zákroku byl nařízen přímý volný kop. Šinálovu gólovou ránu však zblokoval Němec ve zdi. Pět minut před koncem poločasu udeřilo na opačné straně, když se podruhé trefil Kabourek.

I ve druhé půli Poběžovice kontrolovaly vývoj utkání. Když v 55. minutě zkompletoval hattrick Kabourek, zdálo se být rozhodnuto. Hostům v těžké situaci nepomohlo další vyloučení, kdy po druhé žluté kartě viděl červenou Šindelář. Toho ovládly emoce a protože do sudího vrazil, čímž ho poslal k zemi, bude jeho výbuch stejně jako Strejcův přestupek řešit disciplinární komise. Zbývala půlhodina do konce, když se ke střele dostal Němec a zvýšil na 5:0. O několik okamžiků později poslal střídající Špringer míč opět k Němcovi, ten nezaváhal a Poběžovice deset minut před koncem slavily druhý hattrick – 6:0. Na to už se zřejmě nemohl dívat pes, který vběhl na hrací plochu, zmocnil se míče a až po usilovném naléhání domácích hráčů a pořadatelů dovolil, aby hra mohla pokračovat. Konečnou podobu výsledku dal kapitán Poběžovic Andrej Roháč, který skóroval v závěru - 7:0. ⋌(kru)

SK Poběžovice: Knopf – Roháč, Turčan, Rybianský, Krutina, Růžek, Hruška, Kabourek, Strasser, Maier, Němec. Na střídání: Doktor, D. Ticháček, J. Ticháček, Špringer.
Hraničář Č. Kubice: Dolhý – Baar, Váchal, Malý, Kuráž, Quici, Strejc, Šinál, Šindelář, Lešek, Krakeš. Na střídání: Špaček, Timura.

ŽK: 1:5 ČK: 0:2 (Strejc, Šindelář) HR: Majerčík Diváků: 40.