H. Týn B – Kout A 3:1 (0:1)
Právě Šindelář byl v 5. minutě na konci první šance domácích, když se po sérii rohů dostal k hlavičce. Dalších deset minut se opatrná hra vyhýbala oběma brankovištím, až vystřelil zdálky koutský Zelinka. Hosté dobře kombinovali, ale chyběla kloudná přihrávka do zakončení. A totéž lze říci o domácích, kteří zkoušeli pronikat hlavně po své pravé straně. Poklid na hřišti narušila až ve 25. minutě chyba Čedíka v obraně, kterou ale M. Kastner nevyužil. Po půlhodině hry domácí Mothejzík fauloval horkokrevného Vacka, takže v následujících minutách hosté paralelně se zápasem se soupeřem vedli i slovní půtku se sudím. Vše vyřešila čtyřiatřicátá minuta, kdy Vacek fauloval Mothejzíka a byl rád, že se znovu nežlutilo. Protože se ani jeden z týmů nedokázal dostat před branku soupeře, prošel v samém závěru poločasu Král mezi týnskými Šindelářem a Černíkem a lobem překonal Cihláře – 0:1.

Do druhé půle v sestavě Dynama okopaného Mothejzíka nahradil Mathauser. Jeho příchod znamenal více rozvahy v ofenzivě, což se ukázalo jako klíčové. V 50. minutě aktivní Babka po průniku ze strany přihrál před bránu, kdy byl faulován Frček a Čedík z penalty vyrovnal – 1:1. Po hodině hry Mathauser vybídl Frčka a ten poslal domácí do vedení – 2:1. To domácí nakoplo, získali převahu, kterou v 74. minutě vyjádřil gólem Mathauser – 3:1. Poslední slovo mohli mít v 88. minutě Koutští, střelu M. Kastnera ale Cihlář vyrazil a chytil míč před dobíhajícím Králem. ⋌(tau)

FC Dynamo H. Týn B: Cihlář – R. Šindelář, Bouda, Šperl, Černík, Novák, Čedík, Konopík, Babka, Frček, Mothejzík. Na střídání: Mathauser, Mach, Havlíček. Trenér: Kopejtko.
Sokol Kout n. Š. A: Šperl – M. Kastner, Král, Cibulka, Kadlec, Beneš, Kounovský, Iha, Argman, Zelinka, Vacek. Na střídání: P. Kastner, Procházka, Ibehej. Trenér: Wirt.