FC Dynamo Horšovský Týn B – TJ Hraničář Česká Kubice 6:0 (1:0)
První příležitost měl domácí Konopík, jenže jeho pokus mířil vedle. Pak se osmělili hosté, ale náznaky šancí Krakeše, Kubici a Strejce byly neúspěšné. V 16. minutě to bylo 1:0, kdy se k husarskému kousku odhodlal Falout, přešel přes čtyři hráče hostů a nedal brankáři České Kubice Dolhému šanci. O pět minut později mohli hosté vyrovnat, jenže na centr Krakeše nikdo ze spoluhráčů nedosáhl. Pak už hráli jen domácí.

Hosty držel výtečně chytající Dolhý, který se však ke smůle hostů zranil, přesto ještě dokázal zlikvidovat nejméně pět gólovek domácích. Při poslední šanci domácích se však už bolest stala nesnesitelnou, a tak kubická jednička v poločase musela střídat.

Druhý poločas se hrál pod taktovkou domácích a bylo jen otázkou času, kdy se prosadí. Druhý gól přidal Mothejzlík, kdy se po krásné přihrávce mezi hráče uvolnil a střelou k tyči skóroval. V 63. minutě se po rohu hlavou prosadil Blacký a zvýšil na 3:0.

V 67. minutě přišel na hřiště domácí snajpr Mathauser a na skórování mu stačily pouhé tři minuty, kdy po přihrávce Falouta z levé strany pohodlně zvýšil na 4:0. Čtyři minuty na to dostal za obranu balon opět ´Maty´ a sám tváří tvář brankáři zvýšil na 5:0 střelou k tyči.

Na konečných 6:0 upravil svým druhým gólem v utkání Falout, kdy se opět sám uvolnil přes hostující obránce i brankáře a pohodlně skóroval. Ve druhém poločase zkoušel střely za hosty kapitán Strejc, ale jinak šlo o jednoznačnou záležitost domácích, kteří ještě řadu šancí nevyužili. Domácím se povedla odveta, kdy na podzim prohráli na hřišti Kubice také 6:0.

FC Dynamo H. Týn B: Cihlář – Blacký, Mothejzlík (Šperl), Falout, Babka (Mathauser), Černík (Novák), Šindelář, Konopík (Tauber), Čedík, Komárek, Bouda.
Hraničář Česká Kubice: Dolhý (Kadlec) – Baar, Kuráž, Quici, Čermák, Strejc, Olbert, Timura, Kubica, Auervek, Krakeš (Špaček).
HR: Hálek, A1 – Štěpán, A2 – Kuzma. ŽK: 3:4. Diváků: 70. ⋌(js)