Bělá - Bukovec 6:0 (2:0)

Domácí byli od začátku herně lepší, ale i Bukovec měl hned v úvodu šanci, když nebezpečně střílel Hulín.

Ve 14. minutě vznikl před brankou hostů závar, který jejich obrana nedokázala zažehnat a bělský kapitán Miroslav Nový se trefil k protější tyči - 1:0. Další šanci domácích ve 20. minutě zlikvidoval gólman Bozděch. Na druhé straně se po nákopu za obranu dostal do šance bukovecký kanonýr Hauser, ale domácí brankář Jarina jeho pokus vytlačil mimo tyče.

Ve 25. minutě pronikl před soupeřovu bránu domácí Patrik Cingroš, nejprve nastřelil tyč, ale odražený balon doběhl a napodruhé jej poslal do sítě - 2:0. Pak byl hostům asi přísně vyloučen Tomáš Miller, kterému se nelíbilo, že pomezní odmával míč v zámezí, i když i podle bělských fanoušků v autu zřejmě nebyl. Bývalý hráč Viktorie Plzeň s tím vyjádřil nesouhlas slovy a za "vole" na adresu hlavního rozhodčího byl poslán do sprch. Do přestávky už se ale skóre neměnilo.

Bělá mající početní převahu do druhé půle zařadila vyšší rychlost. Hned z druhého útoku skórovala, když první Královcovu střelu ještě Bozděch stačil vyrazit, na dorážku už však nedosáhl - 3:0. Tuhá defenziva, která se od hostů v oslabení očekávala, se nekonala. A domácí ponechaná okna v defenzivě s chutí otevřeli. Po třech minutách hry se z protiútoku dostal do zakončení Černý a zvýšil na 4:0. Tentýž hráč, který v krajském přeboru hájí dres Vejprnic, v 55. minutě potáhl míč a předložil jej Votavovi, který nedal brankáři Bukovce šanci - 5:0. Poté začali domácí stahovat ze hry všechna svá esa, Landrgotta hrajícího za Postřekov I. B třídu, Iščenka, který trénuje v divizním ZČE, a nakonec i Černého.

Zčásti kvůli střídání opor, zčásti pod dojmem vysokého vedení, domácí polevili. Čestný úspěch odmítl deset minut před koncem po rohovém kopu Bukovce Hauser, který netrefil zívající bránu. Tentýž hráč se o tři minuty po chybné rozehrávce domácích dostal k míči, kličkou obelstil i obránce, ale znovu mířil těsně vedle. Za další tři minuty Bělá uzavřela skóre na konečných 6:0, když zahrávala rohový kop a střelu Nového z dálky ve skrumáži tečoval jeden z hostů, podle všeho Toman. Zřejmě nebyl poslední, protože gól byl připsán domácímu Pangrácovi.

Ani za beznadějného stavu Dynamo nesložilo zbraně, v závěru zápasu si vykombinovalo dvě pěkné šance, v obou však stačila na poslední chvíli zakročit domácí obrana.

Branky: Královec Jaroslav, Pangrác Kamil, Nový Miroslav, Černý Jakub, Cingroš Patrik, Votava Ladislav; Rozhodčí: Plzák Martin, Štěpán Zdeněk, Kuzma Ján; ČK: 0 - Miller Tomáš Diváků: 70.