Start Bělá n. R. – Pocinovice 2:2 (1:0) na PK 4:2
Po úvodním a stále rozšířenějším pokřiku proti Peltovi byli aktivnější domácí. Vyjma stříleného centru a střely Jakuba a Jiřího Černého je ale defenziva Pocinovic dirigovaná stoperem Bočanem do vážnější šance nepustila. Po deseti minutách o sobě dali vědět hosté, kteří pak předvedli množství nápaditých útočných akcí, na které domácí odpovídali brejky většinou v podání „někoho od Černých".

Diváci tak mohli být spokojeni, oba celky se atraktivním fotbalem snažily dokázat, že jsou v tabulce tak nízko neprávem. Hrálo se nahoru dolů. Protože však dříč Gruzovský a ani Poupa při šancích Pocinovic nedokázali skórovat a také snažení domácích Jakuba a Jiřího Černého mělo stejný efekt, čekalo se na gól až do 32. minuty, kdy k radosti domácích fanoušků dopravil míč do brány třetí z Černých, Luboš – 1:0. Vyrovnání měl vzápětí na kopačce Gruzovský, tomu však nebylo přáno. Protože další dvě velké šance hostů v závěru poločasu utonuly v kličkách, šlo se do kabin za vedení Bělé.

Do druhé půle Pocinovičtí přeskupili sestavu, kdy se do obrany stáhl Gruzovský, za něhož šel do útoku čerstvý M. Švejda. Hlavně ale pokračovali v aktivní hře a brzy slavili úspěch. Hned jak domácí Královec nevyužil svůj nájezd, Štěrba z protiakce vyrovnal – 1:1. O pět minut později hosté chybovali v rozehrávce, ale Jakuš skvěle vychytal nájezd Královce. V 59. minutě se hrubce nevyhnuli ani domácí, kdy se nepochopili gólman se spoluhráčem. ´Forčekující´ Copák sice napoprvé trefil břevno, odražený míč už ale pohodlně uklidil hlavičkou do brány – 1:2.

V 68. minutě hosty podržel Jakuš, který reflexivně nohou zabránil gólu. Poté tempo hry začalo upadat. Hosté bránili a z domácích byl aktivní směrem dopředu pouze Jakub Černý, občas podporovaný Pangrácem. I to ale Bělé nakonec stačilo, protože to byl právě prvně jmenovaný fotbalista ostřílený krajským přeborem ve Vejprnicích, který po zastřelování v 84. minutě pronikl do šestnáctky Pocinovic a vyrovnal – 2:2.

V rozstřelu uspěli domácí, protože Jarina vychytal Copáka a Franěk pálil vedle. 

Bělá n. R.: Jarina – Kratochvíl, Strouhal, Nový, Pangrác (89. Hoang), Jakub Černý, Jiří Černý (62. Cingroš), Luboš Černý, Landrgott (82. Frank), Iščenko, Královec. Trenér: Jaroslav Cingroš.
Pocinovice: Jakuš – Bočan ml., Bočan st., Pavlík, Sokol, Copák, Štěrba, Grazovský, Poupa (84. Beneš), Kohout (46. M. Švejda), J. Švejda (40. Franěk). Trenér: Miroslav Švejda. Branky: 32. L. Černý, 84. J. Černý – 47. Štěrba, 59. Copák.

ŽK: 2:2 HR: Rubáš. Diváků: 80.