„Utkání bylo vyrovnané a myslím, že i remízové. Bylo to z obou stran velmi taktické, především v prvním poločasu," řekl k zápasu trenér Chodů Stanislav Purkart.

„Soupeři jsme v první půli prakticky nic nedovolili. Sami jsme měli dvě šance, které jsme ale neproměnili," hodnotí kouč průběh utkání.
Všechny branky padly až ve druhém poločase. V dresu Roudnice se krátce po změně stran trefil Mujagič a v 79. minutě z penalty zvýšil Křeček.

„Čekali jsme na brejk, ten ale nepřišel. Poté jsme bohužel nezvládli jednu situaci, ze které byla zbytečná penalta. Domácí se dostali do dvoubrankového vedení a to rozhodlo," vrací se Purkart k nejdůležitějším momentům sobotního zápasu.

„Ke konci jsme vrhli všechny síly do útoku. Skóre se nám ale už podařilo jen zkorigovat," dodává kouč, který byl ale jinak s výkonem svého týmu poměrně spokojen.

„Co se hry týče, převedli jsme to, co jsme chtěli. Musím říct, že jsme velmi dobře bránili. To samé se nedá říct o útoku. Sehráli jsme smolné utkání," shrnuje trenér.

Jediným mužem v útoku Jiskry byl Tomáš Petráček, který v zimě přišel z Plzně. „Tomáš nezklamal. Na hrotu byl sám a měl tam dobré okamžiky i přesto, že jsme málo doplňovali útok," dodává Stanislav Purkart.

Jeho tým má šanci na reparát v sobotu, kdy Domažlice doma hostí Chomutov.