Slavoj Stod – FK Holýšov 1:1 (0:1) na PK 3:4
Dvě stě šedesát diváků vidělo zápas kvalitou odpovídající postavení týmů. První poločas patřil hostům, kteří byli aktivnější a častěji se snažili ohrozit branku Stodu. V 16. minutě holýšovský Schamberger zahrál trestný kop, protože domácí nebyli schopní míč odehrát do bezpečí, musel Janča ponechaný obranou na holičkách po průniku holýšovského záložníka při střele na bližší tyč čarovat. Ve 21. minutě získal Tyr lstí balon na polovině soupeře, přihrál osamocenému Vítkovi na střed a ten ve své první velké šanci na hranici velkého vápna pohořel.

To nejzásadnější na hřišti se událo po půlhodině hry. Nejprve viděl holýšovský Trhlík žlutou kartu za faul na Hrušku, ten mu to o pár minut později brutálně vrátil a loktem mu vyrazil zuby. Sudí Schneider neváhal a Hrušku vyloučil. Trhlík, jehož zuby hledali v trávě spoluhráči ještě o přestávce, putoval do nemocnice. Přesilovku hosté využili ve 42. minutě, kdy po trestném kopu Schambergera skončil odkop domácích u Vítka a ten krásnou střelou trefil růžek branky – 0:1. Stížnosti domácích na předchozí dohrání gólmana sudí nevyslyšel.

Ve druhé půli hosté nechali smělost v šatně a přes početní výhodu přenechali iniciativu domácím. Ti ožili příchodem postřekovského Filipa Kreuze, u něhož začínala většina akcí Slavoje. Domácí se v 90. minutě dočkali zaslouženého vyrovnání, když holýšovský Levička před šestnáctkou v souboji dvou čtyřek fauloval unikajícího Karlíčka. Trestný kop další holýšovské akvizice v dresu Stoda Kubiny sice gólman Matas vyrazil před sebe, ale jeho spoluhráči nechali dobíhajícího Kuželku, druhou posilu Stoda z Postřekova, vyrovnat na 1:1.

V penaltovém rozstřelu, který byl pro Stod první v sezoně, se předvedli oba gólmani. Domácí Janča vychytal Vraštila, jeho protějšek Matas kryl pokus Bárty a Snášela, proto druhý bod putoval přes kopec. Za Stod uspěli Kubina, Kaas a Kreuz, za hosty Kraus, Tyr, Schamberger a Zaruckij.

Branky: 90 (+2). Kuželka – 42. Vítek. Nejlepší hráči: Bárta – Majlát. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 1:3. ČK: 1:1. Diváci: 260.
Stod: Janča – Höffler (46. Bárta), Brichcín, Snášel, Lukášek, Pešek (46. Kreuz), Kaas, Valachovič (32. Karlíček), Hruška, Kubina, Kuželka. Trenér: Kamarýt.
Holýšov: Matas – Tyr , Levička, Trhlík (39. Vraštil), Vrba, Vítek (83. Chvojka), Kraus, Majlát, Schamberger, Zaruckij, Lukáš. Trenér: Míčka.