Holýšov – Nepomuk 1:1 (0:0) na PK 4:2
Urputnou bitvu rozhodly až penalty. „Opatrnost provázela první půli, nikdo nechtěl udělat chybu. Náš tlak po přestávce vyústil v penaltu, pak jsme nevyužili dva brejky a v závěru nás soupeř potrestal," řekl holýšovský Radek Špiller.
PK: 4:2. Poločas: 0:0. Branky: 48. Schamberger z PK – 81. J. Viktora. Nejlepší hráči: Majlát – Voráček. Rozhodčí: Klička. ŽK: 2:5. ČK: 0:1. Diváci: 160.
Holýšov: Matas – Tyr, Trhlík, Vrba, Vítek (73. Vraštil), Šobr (86. Chvojka), Majlát, Schamberger, Zaruckij, Kraus, Lukáš. Trenér: Míčka.
Nepomuk: Baroch – Ticháček, J. Švec, Voráček, J. Viktora, Zajíc, Rous (78. Váňa), Kozák, V. Švec (68. Panf), Vosyka (90. Wallenfels), Kalabza. Hrající trenér: J. Viktora.

Domažlice B – Příkosice 2:2 (2:0) na PK 2:3
Příkosice dotáhly ztracené utkání. „V 70. minutě nedal Šinál penaltu a přišel zlom. Následné vyloučení nás zlomilo, soupeř své dvě menší šance využil, za to my jsme závěr nezvládli," zhodnotil sekretář Domažlic Petr Churý.
PK: 2:3. Poločas: 2:0. Branky: 39. Šot, 76. Lešek – 86. Pražák, 89. Lisý. Nejlepší hráči: Vísner – Vaník. Rozhodčí: Lhoták. ŽK: 0:2. ČK: 1:0. Diváci: 100.
Domažlice B: Houdek – Šimůnek, Strož, Buršík, Kohout (45. Šinál), Waldmann, Vísner, Šot (79. Tumpach), Bláha (69. Lešek), Hošek, Kubr. Trenér: Fořt.
Příkosice: Vaník – Pleticha (52. Jandoš), Hodaň, Papáček, Pražák, Komanec, Lisý, Kohout (81. Votípka), Mar. Jedlička, Spěváček , Šefl (77. Šlajs). Hrající trenér: Pleticha.

Horažďovice – Koloveč 0:7 (0:3)
Lídr zasadil Horažďovicím těžké K. O. „Do utkání jsme šli s respektem, na úvodní tři góly jsme jim přihráli. Kupili jsme chyby v obraně, ve středu hřiště jsme ztráceli balony," smutnil domácí trenér František Melka.
Poločas: 0:3. Branky: 18. Pavlík, 34. T. Došek PK, 40. Lucák, 50. Šperl, 52. T. Došek, 64. Černohorský, 89. Šperl. Nejlepší hráči: Janda – T. Došek. Rozhodčí: Langmajer. ŽK: :30. Diváci: 220.
Horažďovice: Janda – Greger, Janouškovec, Šafanda, Vachuška (57. Forman), Kotrba, Jůda, Sova (68. Pintíř), Kotrba, Melka (79. Šašek), Nauš, . Trenér: Melka starší.
Koloveč: P. Fillinger – Bukovský (46. M. Fillinger), Tesař, L. Došek, Lucák, Baxa (53. Kadlec), Černohorský, Šlajs, Šperl, T. Došek, Pavlík (67. Duchoň). Trenér: Hirschl.

Klatovy – Bolevec 2:2
Hosté měli o víkendu žně, Bolevec si odváží dva body. „Prohrávali jsme po dvou brejcích, jinak jsme do soupeře bušili. V závěru zápasu jsme je nepustili na naši půlku, celkem dvakrát jsme trefili tyč a také jsme nastřelili hostujícího brankáře," popsal průběh utkání sekretář Klatov Václav Kopřiva.
PK: 4:5. Poločas: 0:1. Branky: 73. a 87. Sýkora – 22. Dytrt, 53. Hibler z PK. Nejlepší hráči: Mészáros – Pelnář. Rozhodčí: Štokl. ŽK: 1:1. Diváci: 150.
Klatovy: Lorenc – Štengl, Harant (85. Dolanský), Brož, Janda, Mészáros, György, Procházka, Sýkora, Páleník, Kadlec (89. Harmády). Trenér: Jakš.
Bolevec: Krásl – Kučera, Hibler, Humpál, Dytrt (81. Mundl), Greif (66. Velík), Kadeřábek, Šanoba (87. Fryček), Šnaider, Pelnář, Zítek. Trenér: Votípka.

Rapid – Luby 2:3
Luby dohrávaly duel v devíti. „První velkou šanci měli hosté, ale pak byli diváci svědkem náporu domácích. Rozhodl čtvrthodinový výpadek, během něhož jsme dvakrát inkasovali," glosoval asistent kouče plzeňského Rapidu Radek Černický.
Poločas: 1:0. Branky: 18. a 90. Žák – 49. Pelouch z PK, 58. Koželuh, 90. Šůs. Nejlepší hráči: Žák – Šůs. Rozhodčí: ze SRN. ŽK: 1:2. ČK: 0:2. Diváci: 60.
Rapid: Beke – Morávek, Buček, Netrh, Brabec, Hodan (60. Ulbrik), Harmády (60. Faist), Pubrle (69. Peroutka), Žák, Švejda. Trenér: Mysliveček.
Luby: Kalaš – Voráč (53. Šůs), Křížek (88. Voráček), Sýkora, Koželuh, Švátora (77. Čížek), Čipera, Mlejnek, Turner, Pelouch, Pivoňka. Trenér: Bečka.

Rokycany B – Stod 7:2
Útočná lavina smetla Stod. „Byli jsme jednoznačně lepší, v první půli jsme ještě promarnili hodně šancí. Jen za stavu 4:0 jsme polevili," řekl kouč Rokycan Pavel Hudeček.
Poločas: 1:0. Branky: 10., 50., 57. a 77. Cibulka, 48. Tobrman, 81. Tobrman, 85. Dobiáš – 60. Terber, 65. Výrut. Nejlepší hráči: Cibulka – Terber. Rozhodčí: Hodek. ŽK: 2:2. Diváci: 100.
Rokycany B: Wohlmuth – Kroc (28. Šístek), Hlavsa, Feiferlík, Kořínek, Blecha, Tobrman, Korelus (6. Bendl – 50. Dobiáš), Cibulka, černý, Spěváček. Trenér. Hudeček.
Stod: Janča – Höffler, Brichcín, Karlíček, Snášel, Lukášek, Pešek, Kaas, Jelínek, Kubina, Bárta. Střídali: Terber, Výrut. Trenér: Kamarýt.

Chotíkov – Vejprnice 2:2
Slávisté i v oslabení dosáhli na vyrovnání, trefil se ze standardní situace Havránek. „Hrál se pohledný fotbal, ale mrzí nás, že jsme výhru neudrželi," konstatoval asistent trenéra Chotíkova Jaroslav Kluska starší.
PK: 5:4. Poločas: 1:1. Branky: 33. Hulina, 50. Hartl – 42. Lhotka, 82. Havránek. Nejlepší hráči: Hartl – Černý. Rozhodčí: Janda. ŽK: 4:2. ČK: 0:1. Diváci: 100.
Chotíkov: Šídlo – Hulina, Koc, Knapp, Mar. Prais (56. Hauer), Scheinherr, M. Míka (79. Šulan), Šlajs, Hartl, Ábel, D. Míka. Trenér: Urbánek.
Vejprnice: Slováček – Havránek, Sulek, Černý, Šámal, Hora (74. Kuhajda), Lhotka, Kristl (60. Rada), Grätsch (90. Milota), Puhlovský, Paul. Trenér: Dejmek.

H. Bříza – Přeštice 2:5
Horní Bříza neuhlídala Pavla Beštu. „Darovali jsme soupeři tři góly, Beštovi jsme dvakrát nabili do jasné šance. Fatální chyby rozhodly zápas," mrzelo sekretáře Horní Břízy Stanislava Kapra.
Poločas: 0:1. Branky: 51. Sluka, 78. Rous – 35. Bouc, 61., 70. a 75. P. Bešta, 79. Lambor. Nejlepší hráči: Paukner – P. Bešta. Rozhodčí: Reznichenko. ŽK: 2:0. ČK: 1:0. Diváci: 120.
Horní Bříza: Liška – Sedlecký, Rous, Netáhlo, Paukner, M. Chocholatý, Frána, Sluka, P. Chocholatý, Mornštajn, Tran. Trenér: Michálek.
Přeštice: Rojík – Gerstner,,Uzlík, Gruszka, Bouc, Zdeněk, Zoubek (90. Kastner), Trdlička, M. Bešta, Lambor (83. Klokan), P. Bešta (87. Švarc) . Trenér: Kraus.

16. Chlumčany⋌ 22  3 2 3 14 33:60 16

I. A třída – výsledky 22. kola: Keramika Chlumčany – Dioss Nýřany 1:2 (Nohava – Voráček, Zdvihal), Svéradice – Město Touškov 4:2 (Jiřinec 3, Beránek – O. Karbusický, S. Karbusický), Okula Nýrsko – Sokol Křimice 0:0 (PK: 1:2), Rozvadov – Staňkov 1:0 (Čížek), Senco B – Černice 1:1 (PK: 6:5, Zajíc – Forman), Chodský Újezd – Zruč 3:1 (Beneš, Chval, Pikl – Trnka), Horšovský Týn – Spálené Poříčí 8:0 (M. Falout 2, M. Pinc 2, J. Doležal, I. Kordule, Z. Staroba, T. Šindelář), Sokol Mochtín – Slavoj Žihle 1:2 (J. Dolejš – Fiedler 2).

14. Kdyně⋌ 18  3 4 2 9 24:39 19

I. B třída – výsledky 18. kola, skupina A: Stříbro – Tlumačov 2:2 (PK: 2:1, Bůžek, Hruška – Podestát, Wolf), Koloveč B – Meclov 1:1 (PK: 4:2, Souček – Beran), Přimda – Dlouhý Újezd 0:4 (M. Havel, Houda, Mřenka, Zeman), Kdyně – Zbůch 3:1 (Smejkal 2, Hamor – Schejbal), Chodová Planá – Klenčí 3:0 (P. Chval 3), Mrákov – Postřekov 1:3 (Vojtko – Pavlíček, Steinberger, vlastní), Heřmanova Huť – Tachov B 5:1 (Veselovský 2, Vyskočil 2, Cejhamr – Štupl).

14. Přeštice B⋌ 18  6 1 1 10 35:49 21

Skupina B: Přeštice B – Sokol Losiná 3:1 (Trdlička, Šobr, Švarc – Votípka), Starý Smolivec – Horažďovice B 3:4 (Hrkel, Procházka, Strejc – Vachužka 2, Sova, Želiska), Kovodružstvo Strážov – Starý Plzenec 1:2 (Presl – Houdek, Parlásek), Sokol Štěnovice – Žákava 2:2 (PK: 5:3, střelci nehlášeni), Rapid B – Sokol Hradešice 3:1 (Ulbrik 2, Faist – Hnojský), Žichovice – Sokol Měčín 5:0 (Hlaváč 2, Beneš, Butnaru, Šiška), Sokol Pačejov – Dlouhá Ves 1:0 (Ticháček).

14. Dobřív⋌ 18  1 1 3 13 20:49  8

Skupina C: Bohemia Kaznějov – Sokol Dobřív 5:1 (Polívka 2, Diviš, Hyneš, Vinkler – Malkus), Slavoj Mýto – Sokol Raková 4:3 (Fišer 2, Hatina 2 – Vohár 2, Burda), ZČE B – Sokol Kralovice 1:0 (Šebek), Holoubkov – Druztová 1:2 (Havlíček – Hauptmann, Jan Šlauf), Sokol Lhota – Sokol Radnice 3:0 (Kohout, D. Křížek, vlastní), Spartak Chrást – Zbiroh 2:0 (Kroc 2), Hrádek – Tlučná 2:1(Kreidl, Řepka – Žitek).