Po kiksu domácího brankáře šli do vedení hosté už ve třetí minutě, Příkosice ale zavelely k obratu a po hodině hry otočil Pražák na 2:1. Poslední tým soutěže nesložil zbraně a v rozmezí pěti minut duel zvrátil. 

„Na malém hřišti to byl víceméně boj. Musím kluky pochválit, že i za stavu 1:1 po neproměněné penaltě bojovali a zápas zvládli," připomněl kouč vítězů Stanislav Kamarýt, že jeho svěřenci byli ve svízelné situaci.

Za nerozhodného stavu totiž výtečný domácí gólman Protivínský lapil penaltu Hruškovi, naopak příkosický Pražák se ze značky pokutového kopu později nemýlil. „Chycená penalta domácí nakopla. Museli jsme přeskupit řady a napadat soupeře trošku výše, na jejich půlce. A to se vyplatilo, jejich rozehrávky jsme začali rozbíjet," prozradil taktiku trenér.

„Penaltu chtěl kopat Kubina, jenže minule ji kopl špatně. A tak jsem porušil pravidlo, že faulovaný hráč penaltu kopat nemá. Vysoký brankář soupeře ale střelu po zemi vystihl," vyprávěl Kamarýt. „Věřil jsem alespoň ve vyrovnávající gól, takže výhry si velmi cením. Nemyslím, že v Příkosicích se rozdávají body lacino," uznal kvalitu soupeře kouč Stodu.

Hrající trenér Příkosic byl po zápase očividně zklamaný. „Výsledek mrzí, vždyť jsme byli lepší na počet šancí, navíc jsme si v úvodu dali skoro vlastňák," kroutil hlavou Jan Pleticha.

Stod rozhodl díky smrtícím úderům v rozmezí pěti minut. Nejprve se v 70. minutě trefil Pešek a chvíli po něm Hruška. „Za stavu 2:1 jsme spálili šanci a soupeř z protiútoku trestal. Totéž za stavu 2:2, zase jsme inkasovali z kontru," lamentoval kouč.

„Krajdl běžel sám na bránu, Spěváček se zase v dobré pozici nedokázal rychle zorientovat. Soupeř sice trefil břevno, ale v tomto utkání nás předčil hlavně v produktivitě," nechal se slyšet hrající trenér Příkosic Jan Pleticha.