H. Bříza – Domažlice B 3:3
Brankovou přestřelku viděla i Horní Bříza, domácí vydřeli alespoň bod.
„Hosté si lépe zvykli na těžký terén. V prvním poločase byli lepší, po přestávce jsme se zlepšili my. V závěru jsme sahali po vítězném gólu," prohlásil sekretář domácích Stanislav Kapr.
PK: 2:3. Poločas: 1:2. Branky: 20. P. Chocholatý, 74. Paukner, 83. Šimice – 7. Waldmann z PK, 19. Kasýk, 76. Lešek. Nejlepší hráči: Liška – Kasýk. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 1:3. Diváci: 80.
H. Bříza: Liška – Šimice, Sedlecký, Rous, Zavadil, Netáhlo, Paukner, M. Chocholatý, Frána (61. Vrla), P. Chocholatý, Mornštajn. Trenér: Michálek.
Domažlice B: Bratanič – Kalný, Buršík, Kohout, Kasýk (60. Šimůnek), Waldmann, Marič, Vísner (80. Stróž), Šinál, Lešek, Hošek. Trenér: Fořt.

Klatovy – Stod 5:3
Stod sestřelil hattrickem György. „Hrál se fotbal nahoru dolů, soupeři ale ve druhém poločase odcházely postupně síly. V závěru zápasu se už hrálo na jednu bránu, naše výhra je zasloužená," pronesl sekretář Klatov Václav Kopřiva.
Poločas: 3:2. Branky: 26., 72. z PK a 89. György, 4. Janda, 29. Rejthar – 5. Tlustý, 32. Snášel, 79. Kubina. Nejlepší hráči: György – Snášel. Rozhodčí: Lhoták ŽK: 3:1. ČK: 0:1. Diváci: 150.
Klatovy: Lorenc – Štengl, Brož Harant (5. Votípka), D. Matějka, Rejthar, Janda, Kadlec, György (90. Dolanský), Procházka, Sýkora. Trenér: Jakš.
Stod: Janča – Höffler, Brichcín, Snášel, Lukášek (79. Lihm), Pešek, Kaas, Valachovič (60. Karlíček), Tlustý Kubina, Bárta. Trenér: Kamarýt.

Chotíkov – Luby 3:2
Favorit zlomil odpor houževnatého soupeře až v závěru. „První půli jsme prospali, ve druhé jsme se ale zvedli a začali bojovat, a zaslouženě jsme zápas otočili," cenil si přístupu svých svěřenců lodivod Chotíkova Jaroslav Urbánek.
Poločas: 0:1 Branky: 79. a 87. Koc, 65. D. Míka – 10. Švátora, 67. Pelouch. Nejlepší hráči: Koc – Pelouch. Rozhodčí: Reznichenko ŽK: 4:2. ČK: 0:1. Diváci: 80.
Chotíkov: Šídlo – Hulina (46. Šlajs), Koc, Puchmertl, Scheinherr, Lopata (86. Šulan), M. Míka, Hartl, Pechler, Ábel, D. Míka. Trenér: Urbánek.
Luby: Kalaš – Voráč, Křížek, Sýkora, Koželuh, Švátora, Šnour, Mlejnek, Turener (31. Čipera), Pelouch, Pivoňka. Trenér: Bečka.

Vejprnice – Nepomuk 1:0
Vejprnice přetlačily nováčka soutěže, ten zůstává poslední. Výhru favorita trefil Sulek.
Poločas: 0:0. Branka: 77. Sulek. Nejlepší hráči: Slováček – Baroch. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 1:1. Diváci: 80.
Vejprnice: Slováček – Havránek, Sulek, Rada, Šámal, Hora, Lhotka, Milota (61. Paul), Kuhajda (56. Kristl), Grätsch, Puhlovský. Trenér: Dejmek.
Nepomuk: Baroch – Ticháček, J. Švec, Voráček, J. Viktora, Zajíc Rous (79. Janoch), Kozák, Váňa (67. Panc), J. Kalabza, P. Kalabza (52. Kocour). Hrající trenér: J. Viktora.

Rapid – Horažďovice 6:2
Rapid si otevřel střelnici, po prvním dějství bylo o vítězi rozhodnuto. „V první půli jsme byli lepší a nebezpečnější. Hosté ale po změně stran začali dominoval a snížili až na 2:4, ale pátý gól nám zápas zachránil," popsal průběh utkání asistent kouče Rapidu Radek Černický.
Poločas: 4:0. Branky: 22. a 32. z PK Čupalka, 75. a 78. Žák, 7. Nový, 40. Švejda Z PK – 55. Forman PK, 60. Vachuška. Nejlepší hráči: Puble – Vachuška. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 2:2. Diváci: 50.
Rapid: Matějka – Netrh (72. Morávek), Šimsa, Buček, Brabec, Pubrle, Čupalka, Harmády, Žák (82. Faist), Švejda (82. Ulbrik), Nový. Trenér: Mysliveček.
Horaždovice: Janda – M. Greger, Janouškovec (80. Pintíř), Šafanda, Vachuška, Stulík, Jůda, Sova, Kotrba, Nauš, Forman. Trenér: Melka starší.

Bolevec – Přeštice 1:5
Bolevec dostal pořádnou facku, Přeštice mu nadělily bůra. „V první půli se hrál pohledný, vyrovnaný zápas. Po přestávce jsme však odpadli, odehráli jsme to jako okresní přebor," lamentoval sekretář Bolevce Jan Thomayer.
Poločas: 1:2. Branky: 35. Pelnář – 32. Gruszka, 45. a 49. Zdeněk, 60. Lambor, 72. Trdlička. Nejlepší hráči: Šanoba – Zdeněk. Rozhodčí: Šiška. ŽK: 1:0. Diváci: 60.
Bolevec: Körner– Hibler, Humpál, Dytrt, Fryček (62. Soukup), Bublík, Velík (73. Kalčík), Greif, Šanoba, Šnaider, Pelnář. Trenér: Votípka.
Přeštice: Růžička – Gruszka, Bouc, Zdeněk, Gerstner, Trdlička, Duchek, M. Bešta, Lambor (77. Mrázek), Havlíček, (74. P. Bešta), Vacík (82. Lecjaks) . Trenér: Kraus.

Duel Holýšov – Příkosice byl odložen, termín je v jednání. Duel Rokycany B – Koloveč odložen na středu 21. května od 18.00 hodin.

16. M. Touškov⋌ 26  4 2 2 18 41:86 18

I. A třída – výsledky 26. kola: Chlumčany – Křimice 1:0 (Nohava), Město Touškov – Staňkov 2:4 (Bárta, Hauer – Zahoř 2, Brož, Štverka), Nýřany – Černice 1:2 (Cink – Forman, Křen), Svéradice – Zruč 2:3 (Herout, Jiřinec – Lauko 2, Nosek), Nýrsko – Spálené Poříčí 4:0 (Koutník 2, Rubáš 2), Rozvadov – Žihle 6:1 (Janoušek 4, Kabourek, Čížek – Hora), Senco B – Mochtín 3:1 (Boháč, Krysl, Matas – Dolejš), Chodský Újezd – Horšovský Týn 2:4 (Pikl 2 – Doležal, Pinc, R. Šindelář, T. Šindelář).

14. Mrákov⋌ 22  5 2 5 10 33:48 24

I. B třída – výsledky 22. kola, skupina A: Stříbro – Dlouhý Újezd 3:2 (za domácí Mikulovský, Pubrdec, Hřebík), Meclov – Zbůch 3:0 (Vorel 2, Obdržálek), Tlumačov – Klenčí 2:2 (PK: 3:0, Frček, Wole – Hromník, Čech), Koloveč B – Postřekov 4:6 (Duchoň, Pergl, Souček, F. Šlajs – Polák 3, Buček, Mach, Závodný), Přimda – Tachov B 1:1 (PK: 4:5, Krysl – Hudec), Kdyně – Heřmanova Huť 2:0 (P. Fort, vlastní), Chodová Planá – Mrákov 5:2 (Chval 2, L. Pikl 2, Ovčačík – T. Dufek, Vojtko).

14. Rapid Plzeň B⋌ 21  7 1 1 12 35:51 24

Skupina B: Přeštice B – Starý Plzenec 4:3 (Šobr 2, Bešta, Trdlička – Drohobetský, Košťál, Parlásek), Horažďovice B – Žákava 2:0 (Duda, Janouškovec), Losiná – Hradešice 0:2 (Melka, Novák), Starý Smolivec – Měčín 1:4 (Dušek – Klíma, Krotký, Němec, Čejka), Strážov – Dlouhá Ves 0:2 (Pendl, vlastní), Štěnovice – Pačejov 4:4 (PK: 4:3, Dolejší 2, Barnes, Boček – Kubáň 2, Ticháček 2), Rapid B – Žichovice (nehráno pro nepřizpůsobilý terén).

14. Holoubkov⋌ 21  4 0 2 15 15:49 14

Skupina C: Kaznějov – Kralovice 3:2 (Fedorco, Kiss, Vinkler – Hyneš, Volín), Raková – Druztová 2:2 (PK 4:5, Bartoš, Burda – Hakr, Šlauf), Dobřív – Radnice 4:3 (Koudelka 3, Malkus – Esterka, Krchov, Toman), Sl. Mýto – Zbiroh (nehráno pro nepřizpůsobilý terén), ZČE B – Tlučná 3:3 (PK: 9:8, Mesároš, Šebek, Peterka – Zítek 2, Černý z pk), Holoubkov – Hrádek (nehráno pro nepřizpůsobilý terén), Lhota – Chrást 3:0 (Křížek Mich., Veverka, Černý).