FK Horaždovice – Jiskra Domažlice B 1:0 (0:0)
Velmi mladý kolektiv domažlické Benfiky i domácí se od začátku snažili o kombinaci, ale ve větší permanenci byl spíše domažlický brankář Houdek, když ho přihrávkami domů průběžně rozehříval především stoper Šinál. Hosté se snažili o přihrávku přes střed hřiště a hledali osamoceného bijce na hrotu Jakuba Šota, ale domácí byli na tuto hru připraveni a sami se naopak snažili o křídelní průniky, kdy se jim ale vzhledem ke kluzkému povrchu nedařila finální přihrávka. Na domácí straně se se snažil prosadit hlavně technicky vybavený Sova , který zásoboval domácí ofenzivu v čele s Naušem a Janouškovcem. Ale když se už domácí dostali přes hostující obranu, skončil jejich pokus mimo ´zařízení´ nebo v rukavicích pohodáře Houdka. Ani hosté se však moc často nepropracovali před branku Horažďovic.

Po poločase hosté ještě přidali na kombinaci a bylo to vidět i na přibývajících šancích, což hrubě nelibě nesl domácí kustod, který si na adresu mladých hráčů hostů od plic ulevil. Škoda, že hosté toto hulvátství nedokázali při několika závarech potrestat. Když ani domácí nedokázali skórovat, zdálo se, že dojde na penaltový rozstřel. Jenomže zhruba patnáct minut před koncem při odkopu od branky Jiskry trefil hostující obránce stojícího útočníka domácích a tomu stačil krok k posunutí míče do branky – 1:0. Hosté se ještě nadechli k náporu. Do zakončení se dostal uzdravující se ´nezmar´ Jarina, který už snad v závěru sezony bude fit, aby alespoň on pomohl Benfice se záchranou mezi krajskou elitou. ⋌(gas)

Horažďovice: Janda – Šedivý, Janouškovec, M. Greger, Vachuška (85. Vrzal), Stulík, Melka (52. Forman), Jůda, Sova, Kotrba, Nauš (89. T. Greger). Trenér: Melka starší.
Domažlice B: Houdek – Buršík Kohout, Waldmann, Vísner, Šot, Šinál, Lešek (85. Jarina), Hošek (45. Kalný), Kubr, Bláha. Trenér: Fořt.