Stod – Koloveč 2:7
Rekordní tažení letošním ročníkem zakončila Koloveč ve Stodě. Doškové & spol. mají v kolonce porážek nulu, ve Stodě nasázeli sedm branek. „Zápas měl od začátku jednoznačný průběh, několik dalších šancí domácí brankář Janča pochytal," glosoval výsledek sekretář Stodu Petr Chlíbec.
Poločas: 3:0. Branky: 36. a 58. z PK Tlustý – 5. a 56. Pavlík, 15. Lucák, 34. a 50. T. Došek, 53. Černohorský z PK, 82. Milota. Nejlepší hráči: Janča – Pavlík. Rozhodčí: Burda. Bez karet. Diváci: 150.
Stod: Janča – Höfler, Brychcín (41. Vlk), Snášel, Lukášek (50. Karlíček), Pešek (30. Hruška), Kaas, Valachovič (58. Terber), Tlustý, Kubina (55. Jelínek), Bárta. Trenér: Kamarýt.
Koloveč: P. Fillinger – Tesař, L. Došek, Milota, Lucák, Baxa, Černohorský, Šlajs (46. Kadlec), M. Fillinger (65. Bukovský), Pavlík, T. Došek. Trenér: Hirschl.

Bolevec – Domažlice B 0:2
Benfika na závěr soutěže zdolala Bolevec. „Vyrovnané utkání hrané v přátelském duchu. Nicméně soupeř byl mnohem efektivnější v koncovce, my jsme neproměnili čtyři solidní šance," litoval po bitvě sekretář domácího Bolevce Jan Thomayer.
Poločas: 0:1. Branky: 45. Vísner, 57. Kohout. Nejlepší hráči: Bublík – Vísner. Rozhodčí: Bína. ŽK: 1:1. Diváci: 60.
Bolevec: Frei – Kalný, Buršík, Kohout, Waldmann, Vísner (82. Strnad), Šinál, Lešek, Šimůnek (88. Kubr), Hošek, Bláha (46. Jarina). Trenér: Fořt.
Bolevec: Körner – Kučera, Humpál, Dytrt, Fryček (74. Pelnář), Bublík, Velík (56. Hibler), Greif (80. Kalčík), Šanoba, Šnaider, Zítek. Trenér: Votípka.

Holýšov – H. Bříza 1:0
Holýšov udolal překvapení letošní sezony z Horní Břízy díky trefě Vraštila, přesto jej však čeká společně se Stodem baráž. A v ní Zruš nebo Černice.
Poločas: 1:0. Branka: 13. Vraštil. Nejlepší hráči: Staněk – Liška. Rozhodčí: Petržílka. ŽK: 3:3. ČK: 1:1. Diváci: 110.
Holýšov: Míčka – Trhlík, Vrba, Šobr, Majlát, Kraus (77. Vítek), Chvojka, Vraštil (89. Levička), Staněk, Šimka, Lukáš. Hrající trenér: Míčka.
Horní Bříza: Liška – R. Šimice, Sedlecký, Zavadil, Netáhlo (46. Příhoda), Paukner, M. Chocholatý, Frána, Sluka, P. Chocholatý, Mornštajn. Trenér: Michálek.

Klatovy – Přeštice 1:1
Klatovy, které vážně aspirují na účast v divizi v příštím roce, se s diváky na Rozvoji rozloučily remízou, druhý bod si za úspěšné pokutové kopy odváží hosté.
PK: 2:4. Poločas: 0:1. Branky: 89. Janda – 26. Mrázek. Nejlepší hráči: György – Mrázek. Rozhodčí: F. Cihlář. ŽK: 3:3. Diváci: 180.
Klatovy: Lorenc (45. Herman) – Cibulka, Štengl, Harant (72. Dolanský), D. Matějka, Rejthar, Janda, Mészáros, György, Sýkora, Blažek. Trenér: Jakš.
Přeštice: Růžička – Gruzska, Kováč, Bouc, Mrázek, Duchek, Turek, M. Bešta, Lambor, Havlíček (68. Klokan), P. Bešta. Trenér: Kraus.

Rokycany B – Rapid 2:2
Rokycanská rezerva uhájila svou příslušnost v krajské elitě, vydřela dva body. "Obě mužstva chtěla vyhrát, skvělou práci odvedli rozhodčí," smekl kouč plzeňského Rapidu Jaromír Mysliveček.
PK: 4:3. Poločas: 1:1. Branky: 6. Cibulka, 65. Korelus – 12. a 76. Čupalka. Nejlepší hráči: Korelus – Čupalka. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 1:7. Diváci: 100.
Rokycany B: Wohlmuth – Žáček, Hlavsa, Špic, Kořínek, Korelus (75. Čihák), Tobrman, Bendl, Feiferlík (87. Procházka), Spěváček, Cibulka. Trenér: Hudeček.
Rapid: Beke – Novotný, Buček, Šimsa, Brabec, Černický (46. Hodan), Harmády, Čupalka, Morávek, Žák (80. Netrh), Ulbrik (75. Poláček). Trenér: Mysliveček.

Chotíkov – Horažďovice 7:1
Domácí uragán sfoukl Horažďovice, mladík Lopata zazářil hattrickem. „Horažďovice byly lepší do dvacáté minuty, daly gól a držely iniciativu zápasu ve svých rukou. Od vyloučení se karty obrátily," prohlásil po zápase asistent trenéra vítězného Chotíkova Jaroslav Kluska starší.
Poločas: 1:1. Branky: 57., 73. a 75. Lopata, 23. Ábel, 58. D. Míka, 65. Hartl, 90. Šlajs – 9. Jůda z PK. Nejlepší hráči: všichni – Stulík. Rozhodčí: Hodek. ŽK: 0:0. ČK: 0:1. Diváci: 100.
Chotíkov: Šídlo – Koc, Knapp (46. Lopata), Puchmertl, Mar. Prais (65. Kluska), Schneiherr, M. Míka, Hartl, Pechler (76. Šlajs), Ábel (70. Šulan), D. Míka. Trenér: Urbánek.
Horažďovice: M. Forman – M. Greger (78. J. Forman). T. Greger, Vrzal, Šafanda, Vachuška, Stulík, Melka, Jůda, Kotrba, Nauš. Trenér: Melka starší.

Nepomuk – Luby 3:1
Fotbalisté Lubů padli na půdě sestupujícího nováčka a s nejvyšší krajskou soutěží se minimálně na rok loučí.
Poločas: 0:1. Branky: Kozák, Ticháček, Vosyka – Voráč. Nejlepší hráči: Kozák – Voráč. Rozhodčí: Lhoták. ŽK: 3:1. ČK: 0:1 Diváci: 100.
Sestavy nebyly hlášeny.

Předehráno:
Vejprnice – Příkosice 4:2. Poločas: 2:0. Branky: Grätsch, Havránek, Kristl, Paul – Jandoš, Papáček.

16. M. Touškov⋌ 30  4 2 2 22 41:112 18

I. A třída – výsledky 30. kola: Chlumčany – Sokol Černice 3:2 (Nohava 3 – Bystřický, Laibl), Staňkov – Zruč 3:2 (Janka, Voves, Zahoř – Karpíšek 2), Sokol Křimice – Spálené Poříčí 2:1 (Šváb 2 – Čermák), Město Touškov – Slavoj Žihle 0:7 (Fidler, Hora, Najmon, Otcovský, Pytka, vlastní, Čapek), Nýřany – Sokol Mochtín 1:0 (Voráček), Svéradice – Horšovský Týn 5:5 (PK: 6:5, Beránek, Herout, Jiřinec, Lavička, Makovec – Staroba 2, Bozděch, Falout, Konopík), Nýrsko – Chodský Újezd 3:1 (Brož,Ml. Kalivoda, Rubáš – Trejbal), Rozvadov – Senco B 2:5 (Čížek 2 – Like 3, Ungr 2).

14. Mrákov⋌ 26  5 2 5 14 37:60 24

I. B třída – výsledky 26. kola, skupina A: Baník Stříbro – Klenčí 3:1 (Bůžek, Kertys, Vitoň – Vl. Čech), Zbůch – Postřekov 1:3 (Rajtolar – Buček 2, Polák), Dlouhý Újezd – Tachov B 6:3 (Havel 2, Mřenka 2, Bučan, Schweiner – Marek 2, Závorka), Meclov – Heřmanova Huť 5:2 (Vorel 2, Obdržálek, Pačesný, vlastní – Veselovský 2), Tlumačov – Mrákov 4:2 (Wolf 2, Minařík, Čadek – Duffek, Růžek), Koloveč B – Chodová Planá 0:2 (Chval, Melichar), Tatran Přimda – Kdyně 1:1 (PK: 7:6, Sopko – Hamor).

14. Rapid Plzeň B⋌ 26  7 2 2 15 48:70 27

Skupina B: Přeštice B – Sokol Hradešice 4:0 (Šobr 2, J. Bešta, P. Bešta), Žákava – Sokol Měčín 4:0 (střelci nehlášeni), Starý Plzenec – Dlouhá Ves 4:1 (Drohobetský, Forejt, Houdek, Schejbal – Kulhánek), Horažďovice B – Pačejov 0:0 (PK: 3:4), Losiná – Žichovice 3:6 (za domácí Votýpka 2, Šindelář), Starý Smolivec – Rapid B 7:3 (J. Strejc 3, Tyrpekl 2, Panýrek, Tupý – Hlaváč, Jiskra, Kovářík), Kovodružstvo Strážov – Štěnovice 0:1 (Boček).

14. Holoubkov⋌ 26  4 0 2 20 22:74 14

Skupina C: Kaznějov – Radnice 3:3 (PK: 4:3, Fedorco, Vašíček, vlastní – Loukota), Druztová – Zbiroh 1:1 (PK: 4:5, Roubal – Novák), Kralovice – Tlučná 3:1 (Zeman 2, Bulín – Škoda), Sokol Raková – Hrádek 5:4 (Vohár 3, Rottenborn, Šilhánek – Kasl 2, Řepka 2), Dobřív – Spartak Chrást 6:1 (Malkus 2, Šťastný 2, Koudelka F., Koudelka T. – Kroc), Slavoj Mýto – Lhota 3:2 (Hatina 3 – Kotrnoch, Veverka), ZČE B – Holoubkov 7:0 (Šmíd 5, Mezsáros, Zervos).