ZD Meclov – Tatran Přimda 2:3 (1:1)
Meclovští bohémové se asi nechtějí ´nudit´ v klidném středu tabulky. Na jaře ještě nevyhráli a klesli na nebezpečnou jedenáctou příčku. S Přimdou, která opět hrozila hlavně ze standardek, promarnili tři gólové šance, naopak zkušený soupeř z první větší šance skóroval Sopkem – 0:1. Domácím se povedl dokonalý obrat góly Berana a Němce, jenže v 75. minutě znovu Sopko vyrovnal na 2:2 a definitivní zmar dokonal deset minut před koncem Krysl, když proměnil penaltu po faulu na Sopka – 2:3. O výkonu domácích svědčí i to, že žádný z hráčů nebyl nominován na Nejlepšího hráče utkání.
ZD Meclov: Dolejš – Vilím (81. Touš), P. Vogeltanz, Malík, Kafka – Beran, Paidar (70. J. Vogeltanz), Pačesný, Obdržálek – Beňušík, Němec. Trenér: J. Vogeltanz st.
Tatran Přimda: Landrgott – Krýsl, Kupilík, Opava, Sopko, Karásek, Stec, Jan Hečko, Kovárník, Demali, Chmiel. Střídali J. Brouzda, Malý a Hlaváček. Trenér Sopko. Branky: Beran, Němec – Sopko 2, Krysl. HR: Hessová. ŽK: 3:3. Diváků: 80. Nejlepší hráči: nikdo – Sopko (Př.).

Postřekov – Heřmanova Huť 3:1 (1:0)
´Sklářům´ u dna tabulky také hoří koudel a tak se favorizovaný Postřekov nadřel, než zlomil jejich odpor. Ačkoli se domácí snažili, houževnatý tým hostů je na dostřel brány výtečného Kaliána nepouštěl, síť v první půli rozvlnil jen Polák. Ve druhém poločasu sice domácí kontrolovali hru, ale když hosté čtvrthodinu před koncem vyrovnali – 1:1, bylo to na pováženou. Naštěstí sudí posoudil souboj Poláka s huťským gólmanem jako faul a domácí útočník z penalty opět pro Postřekov získal vedení. Tečku za gólovým účtem udělal sedm minut před koncem domácí Steinberger.
Sokol Postřekov: Nosek – Závodný, Kuželka, Pavlíček, Královec – Ledvina (46. Kreuz), Mach, Vavřík (59. Beroušek), P. Steinberger – Polák (85. D. Steinberger), Buček.
TJ Heřmanova Huť: Kalián – V. Lakó, Beloso, Gust, Šůla (46. M. Poslední) – J. Lakó, M. Lakó, Vyskočil, Cejthamr – Veselovský, J. Poslední.
Branky: 9. a 80. Polák (1 x z PK), 83. Steinberger – 75. Poslední. HR: Majerčík, ŽK: 2:5. Diváků 120. Nejlepší hráči: Polák (Po.) – Vyskočil (Heř.).

Start Tlumačov – Slavoj Koloveč 2:0 (1:0)
´Áčko´ i ´céčko´ Slavoje také hrály v neděli, takže rezerva Kolovče dorazila do Tlumačova jen v jedenácti. A protože trenér Bittengl ještě musí plnit povinnosti v Mosbachu a nemůže vypomoci jako hráč, zela lavička hostů prázdnotou. Přesto byl Koloveč od začátku fotbalovější, měl územní převahu, jenže při šancích chyběla finální přihrávka. A když nějaká přišla, byl proti ´Pan neprůstřelný´. Domácí se postupem času (a nuceném střídání zraněného Minaříka) stahovali do stále hlubší defenzivy, ve druhé půli už bránili prostor před Mlezivou i v deseti. Sázeli jen na brejky a dva z nich jim vyšly. Jeden hned v 10. minutě, kdy domácí Wolf rozjel akci, na jejímž konci byla Frčkova gólová dorážka, druhou branku znamenal nájezd v 89. minutě, když už hosté hráli vabank a ani Kufner ani gólman Janeček nezabránili přihrávce domácího kapitána Luboše Hrušky ze strany na nabíhajícího Čadka, který uklízel míč do prázdné – 2:0. Hruška pak vyrazil oslavit gól přímo do obličeje Pavla Kadlece, za což viděl druhou žlutou a byl vyloučen. Dlužno podotknout, že Hruška mohl vidět červenou už za předchozí strkanici s Kadlecem nebo za přehození Mastného přes záda po jednom ze soubojů. Na druhé straně volalo po přísnějším trestu i nakopnutí Podestáta pokopaným a frustrovaným kapitánem hostů Duchoněm.
Start Tlumačov A: Mleziva – M. Hruška, Veselý, L. Hruška, Podestát, Wolf (80. Ticháček), Bláha, Frček, Minařík (24. Polák), Čára (75. Čadek), J. Hruška. Trenér: P. Čadek, as. D. Zíta, S. Hrnčíř.
Slavoj Koloveč B: Janeček – Mastný, Záhrobský, Kufner, T. Šlajs, Vyhnal, J. Kadlec, P. Kadlec, Brožovský, Souček, Duchoň. Trenér: J. Bittengl.
Branky: 10. Frček, 89. Čadek. HR: Koura. ŽK: 2:1, ČK: 1:0 (89. L. Hruška). Diváků: 100. Nejlepší hráč: Wolf (Tl.) – Souček (Ko.).

Sparta Dl. Újezd – SK Kdyně 1:1 (0:1) na PK 3:4
Kdyňské ´sešívky´ Spartu zaskočily hned v 1. minutě, kdy K. Šmejkal potrestal domácí nedorozumění v obraně. „Hosté se pak zatáhli a vyráželi do ojedinělých brejků. Za celý poločas se zmohli pouze na střelu z 35 m, která orazítkovala břevno. My jsme se marně snažili dobýt soupeřovu svatyni, když jsme zahodili několik jasných příležitostí, které skončily buď mimo branku nebo na rukavicích dobře chytajícího brankáře Kdyně. Přesto se nám jednou podařilo dostat míč do branky, ale po údajném faulu na gólmana nebyl uznán. Hned po přestávce jsme soupeři oplatili rychlý gól, kdy po rozehrávce v 46. minutě skóroval střídající Houda. I nadále jsme se snažili zvrátit výsledek v náš prospěch, bohužel soupeř se uchýlil k zákeřným faulům, které volaly po vyloučení, ale byly přehlíženy nebo oceněny maximálně žlutou kartou. Když už jsme se dostali na dostřel či do rychlého protiútoku, zastavil nás hvizd hlavního arbitra nebo praporek asistenta hostů. I přesto jsme si několik šancí vypracovali, ale ty zůstaly nevyužity. U soupeře stojí za zmínku kromě zákeřnosti dva přímé kopy z hranice šestnáctky, které zlikvidoval Mrázek. V penaltovém rozstřelu byl úspěšnější soupeř, který rozhodl v sedmé sérii o bodu navíc pro sebe," uvedl k utkání předseda poražené Sparty Ludvík Jüthner. Tak nějak opomněl, že v první půli měl dvě šance kdyňský Hrkal a druhé ´háčko´ Hamor ve druhé půli nastřelil tyč.
Sparta Dl. Ujezd: Mrázek – Stoklasa, Kořínek, Tůša (46. Houda), Pernglan, Zeman, L. Havel, Hána, R. Bučan, Mrenka, M. Havel. Trenér: Sobotík.
SK Kdyně: Horáček – Hůla, J. Šmejkal, M. Výškrabka, Miklič – L. Výškrabka, Knauer, P. Forst, K. Šmejkal – Hrkal, Hamor. Střídali: Mathauser, K. Forst, Sedláček, K. Forst, Džugan, Černý. Trenér: K. Žambůrek.
Branky: 46. Houda – 1. K. Šmejkal; HR: Chejlava. ŽK: 3:3. Diváci: 60. Nejlepší hráči: Zeman (Dl.) – Horáček (Kd.).

Další výsledky: Klenčí – Mrákov 4:2 (2:1) Branky: Houdek, Mifek, Čech J., Čech Vl. – Konopík, Němec; ŽK: 3:2 Diváků: 150. Zbůch – Ch. Planá 4:2 (1:0) Branky: Šindelář 2, Bohm, Pavlas – Ovčačik, Černohorský; ŽK: 2:3 Diváků: 80. Tachov B – Stříbro 1:2 (1:2) Utkání nedohráno! Branky: Dvořák – Buzek, Hřebík; ŽK: 1:2 Diváků: 80.